NET PLUG S.R.L.
Revenue
3.3M
2024
Profit
550K
2024
Employees
15
2024
Margin
15,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NET PLUG S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 3.3M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #2.503 la cifra de afaceri, #2.700 la profit, #1.653 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NET PLUG S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 3.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #2.503 la cifra de afaceri, #2.700 la profit, #1.653 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 2.3× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Compania este 4.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALPINMAX CONSTRUCT S.R.L. | 3.6M | 15 | Construcții |
| AXI-COLD S.R.L. | 3.6M | 15 | Construcții |
| SOLADO GROUP S.R.L. | 3.5M | 15 | Construcții |
| ELECTRIC NETWORK SRL | 3.5M | 15 | Construcții |
| TASSID HOLDING SRL | 3.5M | 15 | Construcții |
| ELECTROVALCAN SRL | 3.5M | 15 | Construcții |
| DRAGAN SAX TRANSPORT SRL | 3.4M | 15 | Construcții |
| INSTAL SPRINKLER DMG S.R.L. | 3.2M | 14 | Construcții |
| SOV CONSTRUCT SRL | 3.4M | 15 | Construcții |
| ANTARES CRYS CONSTRUCT S.R.L. | 3.6M | 16 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ DAMBOVITA
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 15.2%
- CA / angajat
- 242K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 7%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.3M
- Profit net
- 550K
- Angajați
- 15
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.3M | 550K | 15 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NET PLUG S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NET PLUG S.R.L.(current)
- Revenue
- 3.3M
- Employees
- 15
- Profit
- 550K
- Rank RO
- #59.448
- ALPINMAX CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 15
- Profit
- 556K
- Rank RO
- #59.280
- AXI-COLD S.R.L.
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 15
- Profit
- -45.5K
- Rank RO
- #59.239
- SOLADO GROUP S.R.L.
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 15
- Profit
- 300K
- Rank RO
- #60.515
- ELECTRIC NETWORK SRL
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 15
- Profit
- 164K
- Rank RO
- #61.080
- TASSID HOLDING SRL
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 15
- Profit
- -245K
- Rank RO
- #61.632
- ELECTROVALCAN SRL
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 15
- Profit
- 619K
- Rank RO
- #61.674
- DRAGAN SAX TRANSPORT SRL
- Revenue
- 3.4M
- Employees
- 15
- Profit
- 11.5K
- Rank RO
- #61.678
- INSTAL SPRINKLER DMG S.R.L.
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 14
- Profit
- 23.5K
- Rank RO
- #65.286
- SOV CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 3.4M
- Employees
- 15
- Profit
- 15.3K
- Rank RO
- #62.312
- ANTARES CRYS CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 16
- Profit
- 270K
- Rank RO
- #59.433
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NET PLUG S.R.L.(current) | 3.3M | 15 | 550K | #59.448 |
| ALPINMAX CONSTRUCT S.R.L. | 3.6M | 15 | 556K | #59.280 |
| AXI-COLD S.R.L. | 3.6M | 15 | -45.5K | #59.239 |
| SOLADO GROUP S.R.L. | 3.5M | 15 | 300K | #60.515 |
| ELECTRIC NETWORK SRL | 3.5M | 15 | 164K | #61.080 |
| TASSID HOLDING SRL | 3.5M | 15 | -245K | #61.632 |
| ELECTROVALCAN SRL | 3.5M | 15 | 619K | #61.674 |
| DRAGAN SAX TRANSPORT SRL | 3.4M | 15 | 11.5K | #61.678 |
| INSTAL SPRINKLER DMG S.R.L. | 3.2M | 14 | 23.5K | #65.286 |
| SOV CONSTRUCT SRL | 3.4M | 15 | 15.3K | #62.312 |
| ANTARES CRYS CONSTRUCT S.R.L. | 3.6M | 16 | 270K | #59.433 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NET PLUG S.R.L.(you) | ALPINMAX CONSTRUCT S.R.L. | AXI-COLD S.R.L. | SOLADO GROUP S.R.L. | ELECTRIC NETWORK SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.3M | 3.6M | 3.6M | 3.5M | 3.5M |
| Profit | 550K | 556K | -45.5K | 300K | 164K |
| Margin | 15,2% | 15,3% | -1,2% | 8,5% | 4,7% |
| Employees | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NET PLUG S.R.L.”.