NELU B�RSAN S.R.L.
Revenue
4M
2024
Profit
-278K
2024
Employees
11
2024
Margin
-6,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NELU B�RSAN S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 4M lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #3.585 la cifra de afaceri, #68.256 la profit, #2.796 la număr angajați din 69.154 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NELU B�RSAN S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 4M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -6.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #3.585 la cifra de afaceri, #68.256 la profit, #2.796 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 2.9× față de media industriei
Compania este -1.6× față de media industriei
Compania este 3.4× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VERY TRANS SRL | 4.4M | 11 | Transport |
| FIRMAMENTUM SRL | 4M | 12 | Transport |
| BARSAN PAN S.R.L. | 4.2M | 10 | Transport |
| MINITRANS SRL | 4.1M | 11 | Transport |
| LISA LOGISTIC CONTROL SRL | 4.1M | 11 | Transport |
| YVO SPEED TRANS S.R.L. | 4.1M | 11 | Transport |
| TRANS ARPEGIO S.R.L. | 4.1M | 11 | Transport |
| DML TRANZIT FOREST SRL | 3.8M | 12 | Transport |
| RAPID GLOBAL LOGISTICA SRL | 3.9M | 11 | Transport |
| CDD RELOCATION SERVICII & TRANSPORTURI S.R.L. | 4.2M | 11 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ALBA
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -6.9%
- CA / angajat
- 369K
- Scor risc (0–100)
- 53
- Percentil piață (CA)
- Top 6%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4M
- Profit net
- -278K
- Angajați
- 11
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4M | -278K | 11 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NELU B�RSAN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NELU B�RSAN S.R.L.(current)
- Revenue
- 4M
- Employees
- 11
- Profit
- -278K
- Rank RO
- #54.487
- VERY TRANS SRL
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 11
- Profit
- -188K
- Rank RO
- #50.876
- FIRMAMENTUM SRL
- Revenue
- 4M
- Employees
- 12
- Profit
- 555K
- Rank RO
- #54.807
- BARSAN PAN S.R.L.
- Revenue
- 4.2M
- Employees
- 10
- Profit
- 22.9K
- Rank RO
- #52.961
- MINITRANS SRL
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 11
- Profit
- 182K
- Rank RO
- #54.163
- LISA LOGISTIC CONTROL SRL
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 11
- Profit
- 943K
- Rank RO
- #54.093
- YVO SPEED TRANS S.R.L.
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 11
- Profit
- -480K
- Rank RO
- #53.934
- TRANS ARPEGIO S.R.L.
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 11
- Profit
- 372K
- Rank RO
- #53.817
- DML TRANZIT FOREST SRL
- Revenue
- 3.8M
- Employees
- 12
- Profit
- 49.2K
- Rank RO
- #57.332
- RAPID GLOBAL LOGISTICA SRL
- Revenue
- 3.9M
- Employees
- 11
- Profit
- 18.6K
- Rank RO
- #55.699
- CDD RELOCATION SERVICII & TRANSPORTURI S.R.L.
- Revenue
- 4.2M
- Employees
- 11
- Profit
- -53.6K
- Rank RO
- #53.225
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NELU B�RSAN S.R.L.(current) | 4M | 11 | -278K | #54.487 |
| VERY TRANS SRL | 4.4M | 11 | -188K | #50.876 |
| FIRMAMENTUM SRL | 4M | 12 | 555K | #54.807 |
| BARSAN PAN S.R.L. | 4.2M | 10 | 22.9K | #52.961 |
| MINITRANS SRL | 4.1M | 11 | 182K | #54.163 |
| LISA LOGISTIC CONTROL SRL | 4.1M | 11 | 943K | #54.093 |
| YVO SPEED TRANS S.R.L. | 4.1M | 11 | -480K | #53.934 |
| TRANS ARPEGIO S.R.L. | 4.1M | 11 | 372K | #53.817 |
| DML TRANZIT FOREST SRL | 3.8M | 12 | 49.2K | #57.332 |
| RAPID GLOBAL LOGISTICA SRL | 3.9M | 11 | 18.6K | #55.699 |
| CDD RELOCATION SERVICII & TRANSPORTURI S.R.L. | 4.2M | 11 | -53.6K | #53.225 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NELU B�RSAN S.R.L.(you) | VERY TRANS SRL | FIRMAMENTUM SRL | BARSAN PAN S.R.L. | MINITRANS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4M | 4.4M | 4M | 4.2M | 4.1M |
| Profit | -278K | -188K | 555K | 22.9K | 182K |
| Margin | -6,9% | -4,2% | 13,8% | 0,5% | 4,4% |
| Employees | 11 | 11 | 12 | 10 | 11 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NELU B�RSAN S.R.L.”.