NELBO COM S.R.L.
Revenue
27K
2024
Profit
-50K
2024
Employees
0
2024
Margin
-185,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NELBO COM S.R.L. este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 27K lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.194 la cifra de afaceri, #11.738 la profit, #8.841 la număr angajați din 13.660 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NELBO COM S.R.L. este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 27K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -185.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.194 la cifra de afaceri, #11.738 la profit, #8.841 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -37.9× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LANGO�I IULIA �I BOGDAN S.R.L. | 24.1K | 1 | Industria alimentară |
| POLOVRAGEANU S.R.L. | 30.4K | 1 | Industria alimentară |
| ANDELUZ SPICE S.R.L. | 27K | 1 | Industria alimentară |
| VOLUM QUANTUM PROD S.R.L. | 27K | 1 | Industria alimentară |
| TRANSYLVANIA GREENBERRY S.R.L. | 27K | 1 | Industria alimentară |
| COOPERATIVA AGRICOL� MIERE DE C�MPIE | 27K | 1 | Industria alimentară |
| AROME-DULCI BY MC S.R.L. | 26.9K | 1 | Industria alimentară |
| D�RIUKA START S.R.L. | 27.1K | 1 | Industria alimentară |
| DENIS CAPDEFIER S.R.L. | 26.9K | 1 | Industria alimentară |
| PL�CINT�RIA ALEXNADIA S.R.L. | 26.9K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VALCEA
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -185.3%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 68%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 27K
- Profit net
- -50K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 27K | -50K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NELBO COM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NELBO COM S.R.L.(current)
- Revenue
- 27K
- Employees
- 0
- Profit
- -50K
- Rank RO
- #614.776
- LANGO�I IULIA �I BOGDAN S.R.L.
- Revenue
- 24.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #621.926
- POLOVRAGEANU S.R.L.
- Revenue
- 30.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.1K
- Rank RO
- #607.013
- ANDELUZ SPICE S.R.L.
- Revenue
- 27K
- Employees
- 1
- Profit
- 71 lei
- Rank RO
- #614.849
- VOLUM QUANTUM PROD S.R.L.
- Revenue
- 27K
- Employees
- 1
- Profit
- -52K
- Rank RO
- #614.873
- TRANSYLVANIA GREENBERRY S.R.L.
- Revenue
- 27K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.1K
- Rank RO
- #614.874
- COOPERATIVA AGRICOL� MIERE DE C�MPIE
- Revenue
- 27K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #614.707
- AROME-DULCI BY MC S.R.L.
- Revenue
- 26.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -30.9K
- Rank RO
- #614.970
- D�RIUKA START S.R.L.
- Revenue
- 27.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #614.678
- DENIS CAPDEFIER S.R.L.
- Revenue
- 26.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -8K
- Rank RO
- #615.009
- PL�CINT�RIA ALEXNADIA S.R.L.
- Revenue
- 26.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.9K
- Rank RO
- #615.019
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NELBO COM S.R.L.(current) | 27K | 0 | -50K | #614.776 |
| LANGO�I IULIA �I BOGDAN S.R.L. | 24.1K | 1 | 1.7K | #621.926 |
| POLOVRAGEANU S.R.L. | 30.4K | 1 | -9.1K | #607.013 |
| ANDELUZ SPICE S.R.L. | 27K | 1 | 71 lei | #614.849 |
| VOLUM QUANTUM PROD S.R.L. | 27K | 1 | -52K | #614.873 |
| TRANSYLVANIA GREENBERRY S.R.L. | 27K | 1 | 13.1K | #614.874 |
| COOPERATIVA AGRICOL� MIERE DE C�MPIE | 27K | 1 | 1.2K | #614.707 |
| AROME-DULCI BY MC S.R.L. | 26.9K | 1 | -30.9K | #614.970 |
| D�RIUKA START S.R.L. | 27.1K | 1 | 3.6K | #614.678 |
| DENIS CAPDEFIER S.R.L. | 26.9K | 1 | -8K | #615.009 |
| PL�CINT�RIA ALEXNADIA S.R.L. | 26.9K | 1 | -1.9K | #615.019 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NELBO COM S.R.L.(you) | LANGO�I IULIA �I BOGDAN S.R.L. | POLOVRAGEANU S.R.L. | ANDELUZ SPICE S.R.L. | VOLUM QUANTUM PROD S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 27K | 24.1K | 30.4K | 27K | 27K |
| Profit | -50K | 1.7K | -9.1K | 71 lei | -52K |
| Margin | -185,3% | 7,1% | -30,0% | 0,3% | -192,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NELBO COM S.R.L.”.