NEDCOM PUB SRL
Revenue
3.5M
2024
Profit
88.4K
2024
Employees
14
2024
Margin
2,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NEDCOM PUB SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 3.5M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.853 la cifra de afaceri, #4.755 la profit, #1.873 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NEDCOM PUB SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 3.5M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.853 la cifra de afaceri, #4.755 la profit, #1.873 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 3.1× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 3.3× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AL ANTICO SRL | 3.5M | 14 | Alimentație și servicii |
| COMPLEXUL TURISTIC INTERNATIONAL DOI COCOSI SRL | 3.6M | 14 | Alimentație și servicii |
| COFFEE TREE SRL | 3.6M | 14 | Alimentație și servicii |
| GYROSBV ONE SRL | 3.6M | 14 | Alimentație și servicii |
| BEST SANDWICH FACTORY SRL | 3.5M | 14 | Alimentație și servicii |
| ARTI MONDO ANG S.R.L. | 3.5M | 14 | Alimentație și servicii |
| IMPEX MINI MARKET SRL | 3.6M | 14 | Alimentație și servicii |
| EMALEX RENT SRL | 3.4M | 14 | Alimentație și servicii |
| TRIUMPH ART INOVATIONS S.R.L. | 3.4M | 14 | Alimentație și servicii |
| ABER-ROOMS ROYAL SRL | 3.2M | 15 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VRANCEA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.5%
- CA / angajat
- 253K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 7%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.5M
- Profit net
- 88.4K
- Angajați
- 14
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.5M | 88.4K | 14 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NEDCOM PUB SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NEDCOM PUB SRL(current)
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 14
- Profit
- 88.4K
- Rank RO
- #60.426
- AL ANTICO SRL
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 14
- Profit
- 709K
- Rank RO
- #60.440
- COMPLEXUL TURISTIC INTERNATIONAL DOI COCOSI SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 14
- Profit
- -484K
- Rank RO
- #60.173
- COFFEE TREE SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 14
- Profit
- 75.8K
- Rank RO
- #60.127
- GYROSBV ONE SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 14
- Profit
- 269K
- Rank RO
- #59.759
- BEST SANDWICH FACTORY SRL
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 14
- Profit
- -24.3K
- Rank RO
- #61.136
- ARTI MONDO ANG S.R.L.
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 14
- Profit
- 64.6K
- Rank RO
- #61.143
- IMPEX MINI MARKET SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 14
- Profit
- 651K
- Rank RO
- #59.470
- EMALEX RENT SRL
- Revenue
- 3.4M
- Employees
- 14
- Profit
- 728K
- Rank RO
- #61.812
- TRIUMPH ART INOVATIONS S.R.L.
- Revenue
- 3.4M
- Employees
- 14
- Profit
- 631K
- Rank RO
- #61.846
- ABER-ROOMS ROYAL SRL
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 15
- Profit
- 255K
- Rank RO
- #65.792
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NEDCOM PUB SRL(current) | 3.5M | 14 | 88.4K | #60.426 |
| AL ANTICO SRL | 3.5M | 14 | 709K | #60.440 |
| COMPLEXUL TURISTIC INTERNATIONAL DOI COCOSI SRL | 3.6M | 14 | -484K | #60.173 |
| COFFEE TREE SRL | 3.6M | 14 | 75.8K | #60.127 |
| GYROSBV ONE SRL | 3.6M | 14 | 269K | #59.759 |
| BEST SANDWICH FACTORY SRL | 3.5M | 14 | -24.3K | #61.136 |
| ARTI MONDO ANG S.R.L. | 3.5M | 14 | 64.6K | #61.143 |
| IMPEX MINI MARKET SRL | 3.6M | 14 | 651K | #59.470 |
| EMALEX RENT SRL | 3.4M | 14 | 728K | #61.812 |
| TRIUMPH ART INOVATIONS S.R.L. | 3.4M | 14 | 631K | #61.846 |
| ABER-ROOMS ROYAL SRL | 3.2M | 15 | 255K | #65.792 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NEDCOM PUB SRL(you) | AL ANTICO SRL | COMPLEXUL TURISTIC INTERNATIONAL DOI COCOSI SRL | COFFEE TREE SRL | GYROSBV ONE SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.5M | 3.5M | 3.6M | 3.6M | 3.6M |
| Profit | 88.4K | 709K | -484K | 75.8K | 269K |
| Margin | 2,5% | 20,0% | -13,6% | 2,1% | 7,5% |
| Employees | 14 | 14 | 14 | 14 | 14 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NEDCOM PUB SRL”.