NATURAL DE MUNTE S.R.L.
Revenue
323K
2024
Profit
228K
2024
Employees
1
2024
Margin
64,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NATURAL DE MUNTE S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 323K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #10.187 la cifra de afaceri, #2.988 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 64.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NATURAL DE MUNTE S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 323K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 64.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #10.187 la cifra de afaceri, #2.988 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 21.1× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AGRO INTER TRADE SRL | 356K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| DEPI INTERNATIONAL S.R.L. | 354K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| COMPLEX DAVIDOF SRL | 351K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ALFA RENT SRL | 371K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| RAYTON COMPROD SRL | 372K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| MILETERA SRL | 336K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FRUIT ART SRL | 335K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| RUAGRO SRL | 382K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROANA S.R.L. | 328K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| GREEN BAUER PLANTATION S.R.L. | 327K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 64.3%
- CA / angajat
- 355K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 30%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 323K
- Profit net
- 228K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 323K | 228K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NATURAL DE MUNTE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NATURAL DE MUNTE S.R.L.(current)
- Revenue
- 323K
- Employees
- 1
- Profit
- 228K
- Rank RO
- #273.757
- AGRO INTER TRADE SRL
- Revenue
- 356K
- Employees
- 1
- Profit
- -288K
- Rank RO
- #273.545
- DEPI INTERNATIONAL S.R.L.
- Revenue
- 354K
- Employees
- 1
- Profit
- -24.7K
- Rank RO
- #274.397
- COMPLEX DAVIDOF SRL
- Revenue
- 351K
- Employees
- 1
- Profit
- 163K
- Rank RO
- #275.310
- ALFA RENT SRL
- Revenue
- 371K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.4K
- Rank RO
- #267.937
- RAYTON COMPROD SRL
- Revenue
- 372K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.2K
- Rank RO
- #267.534
- MILETERA SRL
- Revenue
- 336K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.2K
- Rank RO
- #281.105
- FRUIT ART SRL
- Revenue
- 335K
- Employees
- 1
- Profit
- 221K
- Rank RO
- #281.451
- RUAGRO SRL
- Revenue
- 382K
- Employees
- 1
- Profit
- 38.8K
- Rank RO
- #264.122
- AGROANA S.R.L.
- Revenue
- 328K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.8K
- Rank RO
- #284.370
- GREEN BAUER PLANTATION S.R.L.
- Revenue
- 327K
- Employees
- 1
- Profit
- 237K
- Rank RO
- #284.839
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NATURAL DE MUNTE S.R.L.(current) | 323K | 1 | 228K | #273.757 |
| AGRO INTER TRADE SRL | 356K | 1 | -288K | #273.545 |
| DEPI INTERNATIONAL S.R.L. | 354K | 1 | -24.7K | #274.397 |
| COMPLEX DAVIDOF SRL | 351K | 1 | 163K | #275.310 |
| ALFA RENT SRL | 371K | 1 | -7.4K | #267.937 |
| RAYTON COMPROD SRL | 372K | 1 | 9.2K | #267.534 |
| MILETERA SRL | 336K | 1 | 6.2K | #281.105 |
| FRUIT ART SRL | 335K | 1 | 221K | #281.451 |
| RUAGRO SRL | 382K | 1 | 38.8K | #264.122 |
| AGROANA S.R.L. | 328K | 1 | 17.8K | #284.370 |
| GREEN BAUER PLANTATION S.R.L. | 327K | 1 | 237K | #284.839 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NATURAL DE MUNTE S.R.L.(you) | AGRO INTER TRADE SRL | DEPI INTERNATIONAL S.R.L. | COMPLEX DAVIDOF SRL | ALFA RENT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 323K | 356K | 354K | 351K | 371K |
| Profit | 228K | -288K | -24.7K | 163K | -7.4K |
| Margin | 64,3% | -80,9% | -7,0% | 46,5% | -2,0% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NATURAL DE MUNTE S.R.L.”.