NARBANGATA S.R.L.
Revenue
48.4K
2024
Profit
-17K
2024
Employees
1
2024
Margin
-35,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NARBANGATA S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 48.4K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #6.275 la cifra de afaceri, #7.171 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NARBANGATA S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 48.4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -35.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #6.275 la cifra de afaceri, #7.171 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -6.1× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AG CONINST MANAGEMENT S.R.L. | 50K | 1 | Fabricare |
| MICROSTEEL SRL | 52.4K | 1 | Fabricare |
| NALVIMIN TEHNO S.R.L. | 43.5K | 1 | Fabricare |
| BIREBMED CONF S.R.L. | 48.4K | 1 | Fabricare |
| FABRO METAL CYFU S.R.L. | 48.5K | 1 | Fabricare |
| ARTO-FER Impex SRL | 48.5K | 1 | Fabricare |
| PROSERVCHEI S.R.L. | 48.5K | 1 | Fabricare |
| Firma (CUI 50597275) | 48.5K | 1 | Fabricare |
| VISION METAL ART S.R.L. | 48.3K | 1 | Fabricare |
| FERRUM METAL INDUSTRY IASI S.R.L. | 48.3K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VRANCEA
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -35.1%
- CA / angajat
- 48.4K
- Scor risc (0–100)
- 68
- Percentil piață (CA)
- Top 63%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 48.4K
- Profit net
- -17K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 48.4K | -17K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NARBANGATA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NARBANGATA S.R.L.(current)
- Revenue
- 48.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -17K
- Rank RO
- #570.732
- AG CONINST MANAGEMENT S.R.L.
- Revenue
- 50K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.1K
- Rank RO
- #567.715
- MICROSTEEL SRL
- Revenue
- 52.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #563.460
- NALVIMIN TEHNO S.R.L.
- Revenue
- 43.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.7K
- Rank RO
- #580.177
- BIREBMED CONF S.R.L.
- Revenue
- 48.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #570.809
- FABRO METAL CYFU S.R.L.
- Revenue
- 48.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -6K
- Rank RO
- #570.629
- ARTO-FER Impex SRL
- Revenue
- 48.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -59.2K
- Rank RO
- #570.579
- PROSERVCHEI S.R.L.
- Revenue
- 48.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -54.7K
- Rank RO
- #570.555
- Firma (CUI 50597275)
- Revenue
- 48.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #570.534
- VISION METAL ART S.R.L.
- Revenue
- 48.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -40K
- Rank RO
- #570.951
- FERRUM METAL INDUSTRY IASI S.R.L.
- Revenue
- 48.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.8K
- Rank RO
- #570.978
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NARBANGATA S.R.L.(current) | 48.4K | 1 | -17K | #570.732 |
| AG CONINST MANAGEMENT S.R.L. | 50K | 1 | 6.1K | #567.715 |
| MICROSTEEL SRL | 52.4K | 1 | 2.9K | #563.460 |
| NALVIMIN TEHNO S.R.L. | 43.5K | 1 | -5.7K | #580.177 |
| BIREBMED CONF S.R.L. | 48.4K | 1 | 7.1K | #570.809 |
| FABRO METAL CYFU S.R.L. | 48.5K | 1 | -6K | #570.629 |
| ARTO-FER Impex SRL | 48.5K | 1 | -59.2K | #570.579 |
| PROSERVCHEI S.R.L. | 48.5K | 1 | -54.7K | #570.555 |
| Firma (CUI 50597275) | 48.5K | 1 | 2.2K | #570.534 |
| VISION METAL ART S.R.L. | 48.3K | 1 | -40K | #570.951 |
| FERRUM METAL INDUSTRY IASI S.R.L. | 48.3K | 1 | -15.8K | #570.978 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NARBANGATA S.R.L.(you) | AG CONINST MANAGEMENT S.R.L. | MICROSTEEL SRL | NALVIMIN TEHNO S.R.L. | BIREBMED CONF S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 48.4K | 50K | 52.4K | 43.5K | 48.4K |
| Profit | -17K | 6.1K | 2.9K | -5.7K | 7.1K |
| Margin | -35,1% | 12,2% | 5,6% | -13,2% | 14,6% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NARBANGATA S.R.L.”.