NALLA S.R.L.
Revenue
43K
2024
Profit
-55.5K
2024
Employees
1
2024
Margin
-129,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NALLA S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 43K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #19.364 la cifra de afaceri, #27.134 la profit, #12.052 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NALLA S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 43K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -129.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #19.364 la cifra de afaceri, #27.134 la profit, #12.052 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -19.4× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| THEMIS DAV S.R.L. | 41.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| STUNNING CAFE WAGON S.R.L. | 40.8K | 1 | Alimentație și servicii |
| CAFFELLO DRINKS AND FOOD S.R.L. | 40.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| DANIEL PAPARIIA S.R.L. | 39.8K | 1 | Alimentație și servicii |
| SAKURA FOOD TRUCK S.R.L. | 38.5K | 1 | Alimentație și servicii |
| DIF S.R.L. | 48.1K | 1 | Alimentație și servicii |
| MAGNOLIA SRL | 43K | 1 | Alimentație și servicii |
| AGENA MAGGEN S.R.L. | 43K | 1 | Alimentație și servicii |
| PUNCTUAL EVENTS DMC S.R.L. | 43K | 1 | Alimentație și servicii |
| IASMINA & SERGIU & MIRELA S.R.L. | 43K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -129.0%
- CA / angajat
- 43K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 65%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 43K
- Profit net
- -55.5K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 43K | -55.5K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NALLA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NALLA S.R.L.(current)
- Revenue
- 43K
- Employees
- 1
- Profit
- -55.5K
- Rank RO
- #581.072
- THEMIS DAV S.R.L.
- Revenue
- 41.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 387 lei
- Rank RO
- #583.224
- STUNNING CAFE WAGON S.R.L.
- Revenue
- 40.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.7K
- Rank RO
- #585.456
- CAFFELLO DRINKS AND FOOD S.R.L.
- Revenue
- 40.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.1K
- Rank RO
- #586.199
- DANIEL PAPARIIA S.R.L.
- Revenue
- 39.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 14K
- Rank RO
- #587.402
- SAKURA FOOD TRUCK S.R.L.
- Revenue
- 38.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -43.7K
- Rank RO
- #589.942
- DIF S.R.L.
- Revenue
- 48.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 37.8K
- Rank RO
- #571.320
- MAGNOLIA SRL
- Revenue
- 43K
- Employees
- 1
- Profit
- 232 lei
- Rank RO
- #581.067
- AGENA MAGGEN S.R.L.
- Revenue
- 43K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.1K
- Rank RO
- #581.092
- PUNCTUAL EVENTS DMC S.R.L.
- Revenue
- 43K
- Employees
- 1
- Profit
- 36.3K
- Rank RO
- #581.092
- IASMINA & SERGIU & MIRELA S.R.L.
- Revenue
- 43K
- Employees
- 1
- Profit
- 582 lei
- Rank RO
- #581.033
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NALLA S.R.L.(current) | 43K | 1 | -55.5K | #581.072 |
| THEMIS DAV S.R.L. | 41.9K | 1 | 387 lei | #583.224 |
| STUNNING CAFE WAGON S.R.L. | 40.8K | 1 | -18.7K | #585.456 |
| CAFFELLO DRINKS AND FOOD S.R.L. | 40.4K | 1 | -21.1K | #586.199 |
| DANIEL PAPARIIA S.R.L. | 39.8K | 1 | 14K | #587.402 |
| SAKURA FOOD TRUCK S.R.L. | 38.5K | 1 | -43.7K | #589.942 |
| DIF S.R.L. | 48.1K | 1 | 37.8K | #571.320 |
| MAGNOLIA SRL | 43K | 1 | 232 lei | #581.067 |
| AGENA MAGGEN S.R.L. | 43K | 1 | 21.1K | #581.092 |
| PUNCTUAL EVENTS DMC S.R.L. | 43K | 1 | 36.3K | #581.092 |
| IASMINA & SERGIU & MIRELA S.R.L. | 43K | 1 | 582 lei | #581.033 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NALLA S.R.L.(you) | THEMIS DAV S.R.L. | STUNNING CAFE WAGON S.R.L. | CAFFELLO DRINKS AND FOOD S.R.L. | DANIEL PAPARIIA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 43K | 41.9K | 40.8K | 40.4K | 39.8K |
| Profit | -55.5K | 387 lei | -18.7K | -21.1K | 14K |
| Margin | -129,0% | 0,9% | -45,9% | -52,1% | 35,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NALLA S.R.L.”.