NADEMI STIL SRL
Revenue
7.2M
2024
Profit
-982K
2024
Employees
25
2024
Margin
-13,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NADEMI STIL SRL este o companie de mărime medie din sectorul Construcții, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 7.2M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #2.537 la cifra de afaceri, #56.097 la profit, #1.271 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NADEMI STIL SRL este o companie de mărime medie din sectorul Construcții, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 7.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -13.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #2.537 la cifra de afaceri, #56.097 la profit, #1.271 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 3.2× față de media industriei
Compania este -1.4× față de media industriei
Compania este 6.8× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CONSULTING CONSTRUCT SRL | 7.9M | 26 | Construcții |
| CRIS-CRISCO SRL | 7.3M | 25 | Construcții |
| CLASSIC HOME CONSULTING SRL | 7.1M | 25 | Construcții |
| SARALIN S.R.L. | 7.3M | 25 | Construcții |
| ARTEMIS INDUSTRIE SRL | 7.1M | 25 | Construcții |
| DMS STEEL MANAGEMENT SRL | 7.1M | 25 | Construcții |
| MARK-TRIX BUILDING S.R.L. | 7M | 25 | Construcții |
| COSMA 2006 SRL | 7.2M | 26 | Construcții |
| LON AUTOMATIZ�RI GENERAL S.R.L. | 7.5M | 25 | Construcții |
| SIGECO TECNIS SRL | 7.2M | 26 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARAD
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -13.6%
- CA / angajat
- 289K
- Scor risc (0–100)
- 57
- Percentil piață (CA)
- Top 4%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7.2M
- Profit net
- -982K
- Angajați
- 25
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7.2M | -982K | 25 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NADEMI STIL SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NADEMI STIL SRL(current)
- Revenue
- 7.2M
- Employees
- 25
- Profit
- -982K
- Rank RO
- #34.029
- CONSULTING CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 7.9M
- Employees
- 26
- Profit
- -25.2K
- Rank RO
- #31.599
- CRIS-CRISCO SRL
- Revenue
- 7.3M
- Employees
- 25
- Profit
- 174K
- Rank RO
- #33.813
- CLASSIC HOME CONSULTING SRL
- Revenue
- 7.1M
- Employees
- 25
- Profit
- 160K
- Rank RO
- #34.467
- SARALIN S.R.L.
- Revenue
- 7.3M
- Employees
- 25
- Profit
- 2.2M
- Rank RO
- #33.638
- ARTEMIS INDUSTRIE SRL
- Revenue
- 7.1M
- Employees
- 25
- Profit
- 80.4K
- Rank RO
- #34.640
- DMS STEEL MANAGEMENT SRL
- Revenue
- 7.1M
- Employees
- 25
- Profit
- 1.6M
- Rank RO
- #34.690
- MARK-TRIX BUILDING S.R.L.
- Revenue
- 7M
- Employees
- 25
- Profit
- 783K
- Rank RO
- #34.839
- COSMA 2006 SRL
- Revenue
- 7.2M
- Employees
- 26
- Profit
- 1.7M
- Rank RO
- #33.999
- LON AUTOMATIZ�RI GENERAL S.R.L.
- Revenue
- 7.5M
- Employees
- 25
- Profit
- 167K
- Rank RO
- #32.894
- SIGECO TECNIS SRL
- Revenue
- 7.2M
- Employees
- 26
- Profit
- 868K
- Rank RO
- #34.219
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NADEMI STIL SRL(current) | 7.2M | 25 | -982K | #34.029 |
| CONSULTING CONSTRUCT SRL | 7.9M | 26 | -25.2K | #31.599 |
| CRIS-CRISCO SRL | 7.3M | 25 | 174K | #33.813 |
| CLASSIC HOME CONSULTING SRL | 7.1M | 25 | 160K | #34.467 |
| SARALIN S.R.L. | 7.3M | 25 | 2.2M | #33.638 |
| ARTEMIS INDUSTRIE SRL | 7.1M | 25 | 80.4K | #34.640 |
| DMS STEEL MANAGEMENT SRL | 7.1M | 25 | 1.6M | #34.690 |
| MARK-TRIX BUILDING S.R.L. | 7M | 25 | 783K | #34.839 |
| COSMA 2006 SRL | 7.2M | 26 | 1.7M | #33.999 |
| LON AUTOMATIZ�RI GENERAL S.R.L. | 7.5M | 25 | 167K | #32.894 |
| SIGECO TECNIS SRL | 7.2M | 26 | 868K | #34.219 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NADEMI STIL SRL(you) | CONSULTING CONSTRUCT SRL | CRIS-CRISCO SRL | CLASSIC HOME CONSULTING SRL | SARALIN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7.2M | 7.9M | 7.3M | 7.1M | 7.3M |
| Profit | -982K | -25.2K | 174K | 160K | 2.2M |
| Margin | -13,6% | -0,3% | 2,4% | 2,2% | 29,4% |
| Employees | 25 | 26 | 25 | 25 | 25 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NADEMI STIL SRL”.