Revenue

771K

2024

Profit

545K

2024

Employees

1

2024

Margin

70,7%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

N�LBOC CONS SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 771K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.654 la cifra de afaceri, #2.084 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 70.7%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
N�LBOC CONS SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 771K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 70.7%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.654 la cifra de afaceri, #2.084 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#4.654 din 28.608 companii

Top 16.3%

Vezi clasamentul

După profit

#2.084 din 28.608 companii

Top 7.3%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#8.469 din 28.608 companii

Top 29.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1M lei
Marjă medie
16.2%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri771K lei vs medie industrie 1M lei

Compania este 0.7× față de media industriei

Marjă profit70.7% vs medie industrie 16.2%

Compania este 4.4× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 3

Compania este 0.4× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 71) — 2024

Industry size

29.5B

RON revenue

Total companies

28.608

Total employees

78.684

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
DOMATEC TECHNICAL CONSULTING SRL746K1Activități profesionale
TOTAL ROMTEST S.R.L.741K1Activități profesionale
PNNPLUS SERVICES SRL729K1Activități profesionale
DOM KIDO MM S.R.L.725K1Activități profesionale
NDT WELD CONSULTING S.R.L.724K1Activități profesionale
CASKBUILDING S.R.L.828K1Activități profesionale
ADNA ENGINEERING S.R.L.834K1Activități profesionale
VMG5 CONSULTING ENGINEERING S.R.L.840K1Activități profesionale
GROSSMANN CONSTRUCTION S.R.L.845K1Activități profesionale
ALTO INSPET SERV SRL703K1Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
70.7%
CA / angajat
771K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 20%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    771K
    Profit net
    545K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la N�LBOC CONS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricN�LBOC CONS SRL(you)DOMATEC TECHNICAL CONSULTING SRLTOTAL ROMTEST S.R.L.PNNPLUS SERVICES SRLDOM KIDO MM S.R.L.
Revenue
771K
746K
741K
729K
725K
Profit
545K
97.6K
80.6K
45.3K
527K
Margin
70,7%
13,1%
10,9%
6,2%
72,6%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “N�LBOC CONS SRL”.