MXI&NXO FAST FOOD S.R.L.
Revenue
45.6K
2024
Profit
2.7K
2024
Employees
—
2024
Margin
6,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MXI&NXO FAST FOOD S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 45.6K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #19.228 la cifra de afaceri, #12.212 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MXI&NXO FAST FOOD S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 45.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #19.228 la cifra de afaceri, #12.212 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| EVA S.R.L. | 45.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| ACRALUB SRL | 45.3K | 1 | Alimentație și servicii |
| KEDY EVENTS S.R.L. | 44.8K | 1 | Alimentație și servicii |
| NANDY MUSIC SRL | 46.5K | 1 | Alimentație și servicii |
| JORDAN-SITEI S.R.L. | 44.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| PRODFUS COM SRL | 43.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| LA GRAN VIA ECO S.R.L. | 43.5K | 1 | Alimentație și servicii |
| SINGULAR S.R.L. | 48.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| FIVE WINE CAFE S.R.L. | 48.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| FOCACCERIA ALFRESCO S.R.L. | 48.8K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 6.0%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 64%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 45.6K
- Profit net
- 2.7K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 45.6K | 2.7K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MXI&NXO FAST FOOD S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MXI&NXO FAST FOOD S.R.L.(current)
- Revenue
- 45.6K
- Employees
- 0
- Profit
- 2.7K
- Rank RO
- #576.102
- EVA S.R.L.
- Revenue
- 45.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.3K
- Rank RO
- #576.180
- ACRALUB SRL
- Revenue
- 45.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -24K
- Rank RO
- #576.632
- KEDY EVENTS S.R.L.
- Revenue
- 44.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 242 lei
- Rank RO
- #577.682
- NANDY MUSIC SRL
- Revenue
- 46.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.5K
- Rank RO
- #574.384
- JORDAN-SITEI S.R.L.
- Revenue
- 44.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -71.9K
- Rank RO
- #578.195
- PRODFUS COM SRL
- Revenue
- 43.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.6K
- Rank RO
- #579.985
- LA GRAN VIA ECO S.R.L.
- Revenue
- 43.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.2K
- Rank RO
- #580.315
- SINGULAR S.R.L.
- Revenue
- 48.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.9K
- Rank RO
- #570.829
- FIVE WINE CAFE S.R.L.
- Revenue
- 48.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.4K
- Rank RO
- #570.315
- FOCACCERIA ALFRESCO S.R.L.
- Revenue
- 48.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.3K
- Rank RO
- #570.102
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MXI&NXO FAST FOOD S.R.L.(current) | 45.6K | 0 | 2.7K | #576.102 |
| EVA S.R.L. | 45.6K | 1 | 4.3K | #576.180 |
| ACRALUB SRL | 45.3K | 1 | -24K | #576.632 |
| KEDY EVENTS S.R.L. | 44.8K | 1 | 242 lei | #577.682 |
| NANDY MUSIC SRL | 46.5K | 1 | 12.5K | #574.384 |
| JORDAN-SITEI S.R.L. | 44.6K | 1 | -71.9K | #578.195 |
| PRODFUS COM SRL | 43.6K | 1 | -15.6K | #579.985 |
| LA GRAN VIA ECO S.R.L. | 43.5K | 1 | -15.2K | #580.315 |
| SINGULAR S.R.L. | 48.4K | 1 | -17.9K | #570.829 |
| FIVE WINE CAFE S.R.L. | 48.7K | 1 | -3.4K | #570.315 |
| FOCACCERIA ALFRESCO S.R.L. | 48.8K | 1 | 3.3K | #570.102 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MXI&NXO FAST FOOD S.R.L.(you) | EVA S.R.L. | ACRALUB SRL | KEDY EVENTS S.R.L. | NANDY MUSIC SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 45.6K | 45.6K | 45.3K | 44.8K | 46.5K |
| Profit | 2.7K | 4.3K | -24K | 242 lei | 12.5K |
| Margin | 6,0% | 9,4% | -52,9% | 0,5% | 26,8% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MXI&NXO FAST FOOD S.R.L.”.