MULTITEK IND SOLUTIONS S.R.L.
Revenue
178K
2024
Profit
10.6K
2024
Employees
3
2024
Margin
6,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MULTITEK IND SOLUTIONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 178K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #25.942 la cifra de afaceri, #22.540 la profit, #10.996 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MULTITEK IND SOLUTIONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 178K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #25.942 la cifra de afaceri, #22.540 la profit, #10.996 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALFABEN S.R.L. | 175K | 3 | Construcții |
| PAK STRONG COMPACT SRL | 173K | 3 | Construcții |
| FRANC PREST S.R.L. | 172K | 3 | Construcții |
| PRASZLERBAU S.R.L. | 171K | 3 | Construcții |
| CONCEPT BY LEVI & ROBI CONSTRUCT S.R.L. | 187K | 3 | Construcții |
| NELU LASL�U S.R.L. | 188K | 3 | Construcții |
| PROFI CONSTRUCT VST S.R.L. | 188K | 3 | Construcții |
| ANDIST BAU SRL | 168K | 3 | Construcții |
| ONIX CONSTRUCT S.R.L. | 191K | 3 | Construcții |
| MARK & LARA CONST S.R.L. | 166K | 3 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 6.0%
- CA / angajat
- 59.5K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 45%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 178K
- Profit net
- 10.6K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 178K | 10.6K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MULTITEK IND SOLUTIONS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MULTITEK IND SOLUTIONS S.R.L.(current)
- Revenue
- 178K
- Employees
- 3
- Profit
- 10.6K
- Rank RO
- #406.236
- ALFABEN S.R.L.
- Revenue
- 175K
- Employees
- 3
- Profit
- -144K
- Rank RO
- #409.336
- PAK STRONG COMPACT SRL
- Revenue
- 173K
- Employees
- 3
- Profit
- -25.7K
- Rank RO
- #411.195
- FRANC PREST S.R.L.
- Revenue
- 172K
- Employees
- 3
- Profit
- 1.6K
- Rank RO
- #412.284
- PRASZLERBAU S.R.L.
- Revenue
- 171K
- Employees
- 3
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #412.607
- CONCEPT BY LEVI & ROBI CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 187K
- Employees
- 3
- Profit
- -92.3K
- Rank RO
- #398.443
- NELU LASL�U S.R.L.
- Revenue
- 188K
- Employees
- 3
- Profit
- 9.3K
- Rank RO
- #397.859
- PROFI CONSTRUCT VST S.R.L.
- Revenue
- 188K
- Employees
- 3
- Profit
- -4.5K
- Rank RO
- #397.222
- ANDIST BAU SRL
- Revenue
- 168K
- Employees
- 3
- Profit
- -73.5K
- Rank RO
- #415.612
- ONIX CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 191K
- Employees
- 3
- Profit
- -99.3K
- Rank RO
- #395.077
- MARK & LARA CONST S.R.L.
- Revenue
- 166K
- Employees
- 3
- Profit
- -42.4K
- Rank RO
- #417.371
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MULTITEK IND SOLUTIONS S.R.L.(current) | 178K | 3 | 10.6K | #406.236 |
| ALFABEN S.R.L. | 175K | 3 | -144K | #409.336 |
| PAK STRONG COMPACT SRL | 173K | 3 | -25.7K | #411.195 |
| FRANC PREST S.R.L. | 172K | 3 | 1.6K | #412.284 |
| PRASZLERBAU S.R.L. | 171K | 3 | 1.2K | #412.607 |
| CONCEPT BY LEVI & ROBI CONSTRUCT S.R.L. | 187K | 3 | -92.3K | #398.443 |
| NELU LASL�U S.R.L. | 188K | 3 | 9.3K | #397.859 |
| PROFI CONSTRUCT VST S.R.L. | 188K | 3 | -4.5K | #397.222 |
| ANDIST BAU SRL | 168K | 3 | -73.5K | #415.612 |
| ONIX CONSTRUCT S.R.L. | 191K | 3 | -99.3K | #395.077 |
| MARK & LARA CONST S.R.L. | 166K | 3 | -42.4K | #417.371 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MULTITEK IND SOLUTIONS S.R.L.(you) | ALFABEN S.R.L. | PAK STRONG COMPACT SRL | FRANC PREST S.R.L. | PRASZLERBAU S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 178K | 175K | 173K | 172K | 171K |
| Profit | 10.6K | -144K | -25.7K | 1.6K | 1.2K |
| Margin | 6,0% | -82,4% | -14,9% | 0,9% | 0,7% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MULTITEK IND SOLUTIONS S.R.L.”.