MTZ TECHNICAL S.R.L.
Revenue
61.8K
2024
Profit
-60.1K
2024
Employees
2
2024
Margin
-97,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MTZ TECHNICAL S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 61.8K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #19.485 la cifra de afaceri, #26.884 la profit, #4.899 la număr angajați din 28.608 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MTZ TECHNICAL S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 61.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -97.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #19.485 la cifra de afaceri, #26.884 la profit, #4.899 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -6.0× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DM LAND ART DESIGN S.R.L. | 67.4K | 2 | Activități profesionale |
| PREDU ENERGY S.R.L. | 68.7K | 2 | Activități profesionale |
| NIMIS ULTRA S.R.L. | 70K | 2 | Activități profesionale |
| AB TECHWORK SRL | 61.9K | 2 | Activități profesionale |
| SEA TOP EVAL S.R.L. | 61.5K | 2 | Activități profesionale |
| ADI MARDARE ITP S.R.L. | 61.4K | 2 | Activități profesionale |
| ATOM S.R.L. | 62.5K | 2 | Activități profesionale |
| MY ARCHITECT S.R.L. | 61K | 2 | Activități profesionale |
| RHEMA VISION S.R.L. | 60.9K | 2 | Activități profesionale |
| ELTATOPO S.R.L. | 62.7K | 2 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -97.3%
- CA / angajat
- 30.9K
- Scor risc (0–100)
- 99
- Percentil piață (CA)
- Top 61%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 61.8K
- Profit net
- -60.1K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 61.8K | -60.1K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MTZ TECHNICAL S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MTZ TECHNICAL S.R.L.(current)
- Revenue
- 61.8K
- Employees
- 2
- Profit
- -60.1K
- Rank RO
- #546.994
- DM LAND ART DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 67.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -135K
- Rank RO
- #537.616
- PREDU ENERGY S.R.L.
- Revenue
- 68.7K
- Employees
- 2
- Profit
- -272K
- Rank RO
- #535.492
- NIMIS ULTRA S.R.L.
- Revenue
- 70K
- Employees
- 2
- Profit
- -52.3K
- Rank RO
- #533.404
- AB TECHWORK SRL
- Revenue
- 61.9K
- Employees
- 2
- Profit
- -37.8K
- Rank RO
- #546.804
- SEA TOP EVAL S.R.L.
- Revenue
- 61.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -17.8K
- Rank RO
- #547.399
- ADI MARDARE ITP S.R.L.
- Revenue
- 61.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -16.7K
- Rank RO
- #547.558
- ATOM S.R.L.
- Revenue
- 62.5K
- Employees
- 2
- Profit
- 30.6K
- Rank RO
- #545.729
- MY ARCHITECT S.R.L.
- Revenue
- 61K
- Employees
- 2
- Profit
- -78.3K
- Rank RO
- #548.283
- RHEMA VISION S.R.L.
- Revenue
- 60.9K
- Employees
- 2
- Profit
- -95.3K
- Rank RO
- #548.438
- ELTATOPO S.R.L.
- Revenue
- 62.7K
- Employees
- 2
- Profit
- -67.7K
- Rank RO
- #545.342
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MTZ TECHNICAL S.R.L.(current) | 61.8K | 2 | -60.1K | #546.994 |
| DM LAND ART DESIGN S.R.L. | 67.4K | 2 | -135K | #537.616 |
| PREDU ENERGY S.R.L. | 68.7K | 2 | -272K | #535.492 |
| NIMIS ULTRA S.R.L. | 70K | 2 | -52.3K | #533.404 |
| AB TECHWORK SRL | 61.9K | 2 | -37.8K | #546.804 |
| SEA TOP EVAL S.R.L. | 61.5K | 2 | -17.8K | #547.399 |
| ADI MARDARE ITP S.R.L. | 61.4K | 2 | -16.7K | #547.558 |
| ATOM S.R.L. | 62.5K | 2 | 30.6K | #545.729 |
| MY ARCHITECT S.R.L. | 61K | 2 | -78.3K | #548.283 |
| RHEMA VISION S.R.L. | 60.9K | 2 | -95.3K | #548.438 |
| ELTATOPO S.R.L. | 62.7K | 2 | -67.7K | #545.342 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MTZ TECHNICAL S.R.L.(you) | DM LAND ART DESIGN S.R.L. | PREDU ENERGY S.R.L. | NIMIS ULTRA S.R.L. | AB TECHWORK SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 61.8K | 67.4K | 68.7K | 70K | 61.9K |
| Profit | -60.1K | -135K | -272K | -52.3K | -37.8K |
| Margin | -97,3% | -200,7% | -395,7% | -74,8% | -61,0% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MTZ TECHNICAL S.R.L.”.