MTK-MOB COMERT SRL
Revenue
1.7M
2024
Profit
31.4K
2024
Employees
7
2024
Margin
1,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MTK-MOB COMERT SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în HARGHITA, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #15.870 la cifra de afaceri, #24.468 la profit, #6.244 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MTK-MOB COMERT SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în HARGHITA, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #15.870 la cifra de afaceri, #24.468 la profit, #6.244 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PRINT & TROPHIES SRL | 1.7M | 7 | Comerț en-gros |
| LODENFREY ROMSERV S.R.L. | 1.7M | 7 | Comerț en-gros |
| AM DEUTSCHER MARKT S.R.L. | 1.7M | 7 | Comerț en-gros |
| EOLEAN IMPEX S.R.L. | 1.7M | 7 | Comerț en-gros |
| DDM ORHIDEEA STIL SRL | 1.7M | 7 | Comerț en-gros |
| CS STONE SUPPLY SRL | 1.7M | 7 | Comerț en-gros |
| NIC SILV PROD S.R.L. | 1.8M | 7 | Comerț en-gros |
| VION ROM�NIA SRL | 1.8M | 7 | Comerț en-gros |
| LA DEFENSE S.R.L. | 1.8M | 7 | Comerț en-gros |
| JANCSO AGROCOM SRL | 1.7M | 6 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HARGHITA
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.8%
- CA / angajat
- 247K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 12%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.7M
- Profit net
- 31.4K
- Angajați
- 7
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.7M | 31.4K | 7 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MTK-MOB COMERT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MTK-MOB COMERT SRL(current)
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 7
- Profit
- 31.4K
- Rank RO
- #106.190
- PRINT & TROPHIES SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 7
- Profit
- 388K
- Rank RO
- #105.478
- LODENFREY ROMSERV S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 7
- Profit
- -3.6M
- Rank RO
- #105.460
- AM DEUTSCHER MARKT S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 7
- Profit
- 55.7K
- Rank RO
- #105.446
- EOLEAN IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 7
- Profit
- 167K
- Rank RO
- #105.289
- DDM ORHIDEEA STIL SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 7
- Profit
- 842 lei
- Rank RO
- #107.341
- CS STONE SUPPLY SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 7
- Profit
- 30.7K
- Rank RO
- #107.503
- NIC SILV PROD S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 14K
- Rank RO
- #104.964
- VION ROM�NIA SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 28.6K
- Rank RO
- #104.918
- LA DEFENSE S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 158K
- Rank RO
- #104.864
- JANCSO AGROCOM SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- 233K
- Rank RO
- #105.379
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MTK-MOB COMERT SRL(current) | 1.7M | 7 | 31.4K | #106.190 |
| PRINT & TROPHIES SRL | 1.7M | 7 | 388K | #105.478 |
| LODENFREY ROMSERV S.R.L. | 1.7M | 7 | -3.6M | #105.460 |
| AM DEUTSCHER MARKT S.R.L. | 1.7M | 7 | 55.7K | #105.446 |
| EOLEAN IMPEX S.R.L. | 1.7M | 7 | 167K | #105.289 |
| DDM ORHIDEEA STIL SRL | 1.7M | 7 | 842 lei | #107.341 |
| CS STONE SUPPLY SRL | 1.7M | 7 | 30.7K | #107.503 |
| NIC SILV PROD S.R.L. | 1.8M | 7 | 14K | #104.964 |
| VION ROM�NIA SRL | 1.8M | 7 | 28.6K | #104.918 |
| LA DEFENSE S.R.L. | 1.8M | 7 | 158K | #104.864 |
| JANCSO AGROCOM SRL | 1.7M | 6 | 233K | #105.379 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MTK-MOB COMERT SRL(you) | PRINT & TROPHIES SRL | LODENFREY ROMSERV S.R.L. | AM DEUTSCHER MARKT S.R.L. | EOLEAN IMPEX S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.7M | 1.7M | 1.7M | 1.7M | 1.7M |
| Profit | 31.4K | 388K | -3.6M | 55.7K | 167K |
| Margin | 1,8% | 22,3% | -207,8% | 3,2% | 9,6% |
| Employees | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MTK-MOB COMERT SRL”.