Competitori și alternative la M.S. STAVNIC S.R.L.
Companii similare cu M.S. STAVNIC S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 16), același județ (IASI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| M.S. STAVNIC S.R.L. | 1.5M | -124K | 12 | #118.622 | #1.171 |
| CERA S.R.L. | 1.4M | -35.1K | 12 | #123.382 | #1.227 |
| MR. WOOD INVEST S.R.L. | 1.4M | -242K | 12 | #125.216 | #1.244 |
| ELMACO IMPEX SRL | 1.6M | 84K | 12 | #111.045 | #1.105 |
| IMPERIAL WOOD INDUSTRY SRL | 1.9M | 20.5K | 12 | #98.670 | #977 |
| ABRI IMORENT SRL | 1.4M | 597K | 11 | #120.066 | #1.184 |
| FORESTIERA BAIA S.R.L. | 1.5M | -157K | 11 | #117.088 | #1.157 |
| ZOMEX-SILVER SRL | 1.6M | -268K | 12 | #110.061 | #1.095 |
| EUROM LEGNO INTERMED 2013 SRL | 1.6M | 20.8K | 12 | #109.995 | #1.093 |
| TIMHA WOOD CONSTRUCT SRL | 1.7M | 165K | 12 | #109.225 | #1.085 |
| HAR-BRAD SRL | 1.4M | 48.8K | 11 | #121.148 | #1.190 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 16, județ IASI, cu venituri și angajați similari cu M.S. STAVNIC S.R.L..
- CERA S.R.L. · SATU MARE · 1.4M · Rank #123.382
- MR. WOOD INVEST S.R.L. · BUCURESTI · 1.4M · Rank #125.216
- ELMACO IMPEX SRL · BUZAU · 1.6M · Rank #111.045
- IMPERIAL WOOD INDUSTRY SRL · IASI · 1.9M · Rank #98.670
- ABRI IMORENT SRL · BIHOR · 1.4M · Rank #120.066
- FORESTIERA BAIA S.R.L. · SUCEAVA · 1.5M · Rank #117.088
- ZOMEX-SILVER SRL · HARGHITA · 1.6M · Rank #110.061
- EUROM LEGNO INTERMED 2013 SRL · GORJ · 1.6M · Rank #109.995
- TIMHA WOOD CONSTRUCT SRL · HARGHITA · 1.7M · Rank #109.225
- HAR-BRAD SRL · HARGHITA · 1.4M · Rank #121.148