MOVEYOURBODY S.R.L.
Revenue
20.2K
2024
Profit
-41.5K
2024
Employees
2
2024
Margin
-113,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MOVEYOURBODY S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități sportive și recreative, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 20.2K lei (date 2024). În industria de Activități sportive și recreative (România), compania este #5.771 la cifra de afaceri, #9.460 la profit, #1.035 la număr angajați din 10.644 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MOVEYOURBODY S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități sportive și recreative, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 20.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -113.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități sportive și recreative (România), compania este #5.771 la cifra de afaceri, #9.460 la profit, #1.035 la număr angajați din 10.644 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități sportive și recreative (CAEN 93) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 404K lei
- Marjă medie
- 5.0%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -22.6× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Industry intelligence
Activități sportive și recreative (CAEN 93) — 2024
Industry size
4.3B
RON revenue
Total companies
10.644
Total employees
13.945
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GEO-BOSS S.R.L. | 36.9K | 2 | Activități sportive și recreative |
| MGX LENU S.R.L. | 37.4K | 2 | Activități sportive și recreative |
| VIATRIX S.R.L. | 35K | 2 | Activități sportive și recreative |
| SAM PARK AGREMENT S.R.L. | 38.9K | 2 | Activități sportive și recreative |
| TUAREG QUEST ULTRA S.R.L. | 45.9K | 2 | Activități sportive și recreative |
| Firma (CUI 50844510) | 40K | 2 | Activități sportive și recreative |
| COPIL�RIE DE VIS S.R.L. | 40.1K | 2 | Activități sportive și recreative |
| TURUL CAMP S.R.L. | 33.5K | 2 | Activități sportive și recreative |
| VLASERDA SPORTING DANCE S.R.L. | 40.2K | 2 | Activități sportive și recreative |
| TARSA GRUP SRL | 33.3K | 2 | Activități sportive și recreative |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 93)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -113.2%
- CA / angajat
- 18.3K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 66%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 20.2K
- Profit net
- -41.5K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 20.2K | -41.5K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MOVEYOURBODY S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MOVEYOURBODY S.R.L.(current)
- Revenue
- 20.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -41.5K
- Rank RO
- #593.684
- GEO-BOSS S.R.L.
- Revenue
- 36.9K
- Employees
- 2
- Profit
- 12.9K
- Rank RO
- #593.239
- MGX LENU S.R.L.
- Revenue
- 37.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -96K
- Rank RO
- #592.263
- VIATRIX S.R.L.
- Revenue
- 35K
- Employees
- 2
- Profit
- -64.9K
- Rank RO
- #597.147
- SAM PARK AGREMENT S.R.L.
- Revenue
- 38.9K
- Employees
- 2
- Profit
- -87.5K
- Rank RO
- #589.302
- TUAREG QUEST ULTRA S.R.L.
- Revenue
- 45.9K
- Employees
- 2
- Profit
- -36.3K
- Rank RO
- #575.519
- Firma (CUI 50844510)
- Revenue
- 40K
- Employees
- 2
- Profit
- 4.8K
- Rank RO
- #587.159
- COPIL�RIE DE VIS S.R.L.
- Revenue
- 40.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -75.1K
- Rank RO
- #586.726
- TURUL CAMP S.R.L.
- Revenue
- 33.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -115K
- Rank RO
- #600.485
- VLASERDA SPORTING DANCE S.R.L.
- Revenue
- 40.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -22.2K
- Rank RO
- #586.532
- TARSA GRUP SRL
- Revenue
- 33.3K
- Employees
- 2
- Profit
- -88.6K
- Rank RO
- #600.889
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MOVEYOURBODY S.R.L.(current) | 20.2K | 2 | -41.5K | #593.684 |
| GEO-BOSS S.R.L. | 36.9K | 2 | 12.9K | #593.239 |
| MGX LENU S.R.L. | 37.4K | 2 | -96K | #592.263 |
| VIATRIX S.R.L. | 35K | 2 | -64.9K | #597.147 |
| SAM PARK AGREMENT S.R.L. | 38.9K | 2 | -87.5K | #589.302 |
| TUAREG QUEST ULTRA S.R.L. | 45.9K | 2 | -36.3K | #575.519 |
| Firma (CUI 50844510) | 40K | 2 | 4.8K | #587.159 |
| COPIL�RIE DE VIS S.R.L. | 40.1K | 2 | -75.1K | #586.726 |
| TURUL CAMP S.R.L. | 33.5K | 2 | -115K | #600.485 |
| VLASERDA SPORTING DANCE S.R.L. | 40.2K | 2 | -22.2K | #586.532 |
| TARSA GRUP SRL | 33.3K | 2 | -88.6K | #600.889 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MOVEYOURBODY S.R.L.(you) | GEO-BOSS S.R.L. | MGX LENU S.R.L. | VIATRIX S.R.L. | SAM PARK AGREMENT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 20.2K | 36.9K | 37.4K | 35K | 38.9K |
| Profit | -41.5K | 12.9K | -96K | -64.9K | -87.5K |
| Margin | -113,2% | 35,0% | -256,8% | -185,2% | -225,1% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MOVEYOURBODY S.R.L.”.