MOONLIGHT CLUB SRL
Revenue
2.7M
2024
Profit
222K
2024
Employees
15
2024
Margin
8,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MOONLIGHT CLUB SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 2.7M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #2.528 la cifra de afaceri, #2.800 la profit, #1.712 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MOONLIGHT CLUB SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 2.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #2.528 la cifra de afaceri, #2.800 la profit, #1.712 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 2.4× față de media industriei
Compania este 1.2× față de media industriei
Compania este 3.5× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BASC TURTRANS SRL | 2.7M | 16 | Alimentație și servicii |
| CLIFF SERV SRL | 2.7M | 15 | Alimentație și servicii |
| PIZZA DRIVE MURES S.R.L. | 2.7M | 15 | Alimentație și servicii |
| DANIO COM AIDA SRL | 2.7M | 15 | Alimentație și servicii |
| DP PIZZA EST SRL | 2.6M | 15 | Alimentație și servicii |
| IULMAR FASHION SRL | 2.7M | 15 | Alimentație și servicii |
| VENTURA MOBIL TEAM SRL | 2.7M | 15 | Alimentație și servicii |
| GEDENVALOVE RICH S.R.L. | 2.8M | 15 | Alimentație și servicii |
| GRIGO IMPEX SRL | 2.6M | 15 | Alimentație și servicii |
| EV-DON FUSION FOR FOOD S.R.L. | 2.8M | 15 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BISTRITA-NASAUD
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 8.3%
- CA / angajat
- 179K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 8%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.7M
- Profit net
- 222K
- Angajați
- 15
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.7M | 222K | 15 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MOONLIGHT CLUB SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MOONLIGHT CLUB SRL(current)
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 15
- Profit
- 222K
- Rank RO
- #74.531
- BASC TURTRANS SRL
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 16
- Profit
- -236K
- Rank RO
- #74.214
- CLIFF SERV SRL
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 15
- Profit
- 107K
- Rank RO
- #74.682
- PIZZA DRIVE MURES S.R.L.
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 15
- Profit
- 267K
- Rank RO
- #74.259
- DANIO COM AIDA SRL
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 15
- Profit
- 869K
- Rank RO
- #73.693
- DP PIZZA EST SRL
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 15
- Profit
- 157K
- Rank RO
- #75.536
- IULMAR FASHION SRL
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 15
- Profit
- 18.7K
- Rank RO
- #73.464
- VENTURA MOBIL TEAM SRL
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 15
- Profit
- 191K
- Rank RO
- #73.420
- GEDENVALOVE RICH S.R.L.
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 15
- Profit
- 406K
- Rank RO
- #72.955
- GRIGO IMPEX SRL
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 15
- Profit
- 324K
- Rank RO
- #76.203
- EV-DON FUSION FOR FOOD S.R.L.
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 15
- Profit
- -64.5K
- Rank RO
- #72.762
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MOONLIGHT CLUB SRL(current) | 2.7M | 15 | 222K | #74.531 |
| BASC TURTRANS SRL | 2.7M | 16 | -236K | #74.214 |
| CLIFF SERV SRL | 2.7M | 15 | 107K | #74.682 |
| PIZZA DRIVE MURES S.R.L. | 2.7M | 15 | 267K | #74.259 |
| DANIO COM AIDA SRL | 2.7M | 15 | 869K | #73.693 |
| DP PIZZA EST SRL | 2.6M | 15 | 157K | #75.536 |
| IULMAR FASHION SRL | 2.7M | 15 | 18.7K | #73.464 |
| VENTURA MOBIL TEAM SRL | 2.7M | 15 | 191K | #73.420 |
| GEDENVALOVE RICH S.R.L. | 2.8M | 15 | 406K | #72.955 |
| GRIGO IMPEX SRL | 2.6M | 15 | 324K | #76.203 |
| EV-DON FUSION FOR FOOD S.R.L. | 2.8M | 15 | -64.5K | #72.762 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MOONLIGHT CLUB SRL(you) | BASC TURTRANS SRL | CLIFF SERV SRL | PIZZA DRIVE MURES S.R.L. | DANIO COM AIDA SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.7M | 2.7M | 2.7M | 2.7M | 2.7M |
| Profit | 222K | -236K | 107K | 267K | 869K |
| Margin | 8,3% | -8,7% | 4,0% | 9,9% | 31,9% |
| Employees | 15 | 16 | 15 | 15 | 15 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MOONLIGHT CLUB SRL”.