Competitori și alternative la MONTELECTRO LIGHT SRL
Companii similare cu MONTELECTRO LIGHT SRL în România: aceeași industrie (CAEN 43), același județ (SATU MARE), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| MONTELECTRO LIGHT SRL | 8.7M | 493K | 23 | #28.457 | #1.057 |
| DRAGADOS CONSTRUCT S.R.L. | 9.2M | 1.6M | 23 | #27.935 | #1.019 |
| ELECTRO ANA LUIZA SRL | 8.9M | 1M | 23 | #28.675 | #1.069 |
| INTERCONECT SRL | 7.9M | 406K | 22 | #31.462 | #1.189 |
| TEHNO SMART SERVICE S.R.L. | 7.9M | 1.4M | 22 | #31.560 | #1.197 |
| HIDRO CONSTRUCT SRL | 8.6M | 1.4M | 23 | #29.501 | #1.100 |
| DRVROM CONSTRUCTION & ENGINEERING S.R.L. | 9.4M | 659K | 23 | #27.427 | #995 |
| LOW VOLTAGE SRL | 9M | 2.1M | 22 | #28.405 | #1.051 |
| HIDRO CONSTRUCT SATU MARE SRL | 7.7M | 205K | 24 | #32.127 | #1.219 |
| UVMEC CONSTRUCT S.R.L. | 8.5M | 198K | 23 | #29.730 | #1.111 |
| CRISDAN EXPERT ELECTRIC S.R.L. | 8.8M | 998K | 22 | #28.849 | #1.072 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 43, județ SATU MARE, cu venituri și angajați similari cu MONTELECTRO LIGHT SRL.
- DRAGADOS CONSTRUCT S.R.L. · SATU MARE · 9.2M · Rank #27.935
- ELECTRO ANA LUIZA SRL · BUZAU · 8.9M · Rank #28.675
- INTERCONECT SRL · SATU MARE · 7.9M · Rank #31.462
- TEHNO SMART SERVICE S.R.L. · SATU MARE · 7.9M · Rank #31.560
- HIDRO CONSTRUCT SRL · VRANCEA · 8.6M · Rank #29.501
- DRVROM CONSTRUCTION & ENGINEERING S.R.L. · CONSTANTA · 9.4M · Rank #27.427
- LOW VOLTAGE SRL · CONSTANTA · 9M · Rank #28.405
- HIDRO CONSTRUCT SATU MARE SRL · SATU MARE · 7.7M · Rank #32.127
- UVMEC CONSTRUCT S.R.L. · BIHOR · 8.5M · Rank #29.730
- CRISDAN EXPERT ELECTRIC S.R.L. · VRANCEA · 8.8M · Rank #28.849