Revenue

2.2M

2024

Profit

248K

2024

Employees

12

2024

Margin

11,1%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

MONMARALI CONSULTING S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 2.2M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #381 la cifra de afaceri, #521 la profit, #326 la număr angajați din 4.422 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.1%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
MONMARALI CONSULTING S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 2.2M lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.1%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #381 la cifra de afaceri, #521 la profit, #326 la număr angajați din 4.422 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 78) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#381 din 4.422 companii

Top 8.6%

Vezi clasamentul

După profit

#521 din 4.422 companii

Top 11.8%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#326 din 4.422 companii

Top 7.3%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.5M lei
Marjă medie
6.5%
Angajați medie
10

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri2.2M lei vs medie industrie 1.5M lei

Compania este 1.5× față de media industriei

Marjă profit11.1% vs medie industrie 6.5%

Compania este 1.7× față de media industriei

Angajați12 vs medie industrie 10

Compania este 1.2× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 78) — 2024

Industry size

6.5B

RON revenue

Total companies

4.422

Total employees

42.544

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
ALEVARO INTERNATIONAL S.R.L.2.2M12Activități profesionale
LIVO TEHNIC CONSTRUC�II S.R.L.2.1M12Activități profesionale
IGW PROIECTE INTERNATIONAL SRL2.2M10Activități profesionale
CLICK JOB S.R.L.2.4M14Activități profesionale
RECRUITING & DEVELOPMENT COMPANY S.R.L.2.2M11Activități profesionale
INTEGRAL SUNNY HOLIDAYS SRL2.4M14Activități profesionale
BETY SOMAR GROUP SRL2M12Activități profesionale
MADALIN & MIREL GROUP SRL2.4M10Activități profesionale
BDO OUTSOURCING SERVICES S.R.L.2M14Activități profesionale
WRON EUROPE SYSTEM S.R.L.2.5M14Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
11.1%
CA / angajat
185K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 10%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    2.2M
    Profit net
    248K
    Angajați
    12

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la MONMARALI CONSULTING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricMONMARALI CONSULTING S.R.L.(you)ALEVARO INTERNATIONAL S.R.L.LIVO TEHNIC CONSTRUC�II S.R.L.IGW PROIECTE INTERNATIONAL SRLCLICK JOB S.R.L.
Revenue
2.2M
2.2M
2.1M
2.2M
2.4M
Profit
248K
96.6K
-2.2M
-37.2K
813K
Margin
11,1%
4,4%
-104,8%
-1,7%
33,9%
Employees
12
12
12
10
14
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “MONMARALI CONSULTING S.R.L.”.