MONDERA SRL
Revenue
2.3M
2024
Profit
197 lei
2024
Employees
8
2024
Margin
0,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MONDERA SRL este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 2.3M lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #10.564 la cifra de afaceri, #61.486 la profit, #5.743 la număr angajați din 130.296 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MONDERA SRL este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 2.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #10.564 la cifra de afaceri, #61.486 la profit, #5.743 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.8× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 2.5× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| KINDER CORNER 2016 SRL | 2.7M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| ROBY MALL S.R.L. | 2.5M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| FARMACIA ASTRA S.R.L. | 2.5M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| APICOM POPA SRL | 2.5M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| IMPLEX SRL | 2.5M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| SENDONE S.R.L. | 2.5M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| GRICOS NAUTICS SRL | 2.5M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| DORGO LMD SRL | 2.5M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| COMPLEX APRODES S.R.L. | 2.5M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| CAROTA S.R.L. | 2.4M | 8 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.0%
- CA / angajat
- 308K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 9%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.3M
- Profit net
- 197 lei
- Angajați
- 8
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.3M | 197 lei | 8 |
Explore
Industry (CAEN 47)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MONDERA SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MONDERA SRL(current)
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 8
- Profit
- 197 lei
- Rank RO
- #80.001
- KINDER CORNER 2016 SRL
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 8
- Profit
- 117K
- Rank RO
- #73.795
- ROBY MALL S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 8
- Profit
- -78.3K
- Rank RO
- #80.019
- FARMACIA ASTRA S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 8
- Profit
- 14.7K
- Rank RO
- #80.028
- APICOM POPA SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 8
- Profit
- 24.8K
- Rank RO
- #80.132
- IMPLEX SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 8
- Profit
- 8.2K
- Rank RO
- #80.308
- SENDONE S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 8
- Profit
- -87K
- Rank RO
- #80.513
- GRICOS NAUTICS SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 8
- Profit
- 268K
- Rank RO
- #79.453
- DORGO LMD SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 8
- Profit
- -21.5K
- Rank RO
- #80.521
- COMPLEX APRODES S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 8
- Profit
- 23.2K
- Rank RO
- #79.301
- CAROTA S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 8
- Profit
- -42.6K
- Rank RO
- #80.711
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MONDERA SRL(current) | 2.3M | 8 | 197 lei | #80.001 |
| KINDER CORNER 2016 SRL | 2.7M | 8 | 117K | #73.795 |
| ROBY MALL S.R.L. | 2.5M | 8 | -78.3K | #80.019 |
| FARMACIA ASTRA S.R.L. | 2.5M | 8 | 14.7K | #80.028 |
| APICOM POPA SRL | 2.5M | 8 | 24.8K | #80.132 |
| IMPLEX SRL | 2.5M | 8 | 8.2K | #80.308 |
| SENDONE S.R.L. | 2.5M | 8 | -87K | #80.513 |
| GRICOS NAUTICS SRL | 2.5M | 8 | 268K | #79.453 |
| DORGO LMD SRL | 2.5M | 8 | -21.5K | #80.521 |
| COMPLEX APRODES S.R.L. | 2.5M | 8 | 23.2K | #79.301 |
| CAROTA S.R.L. | 2.4M | 8 | -42.6K | #80.711 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MONDERA SRL(you) | KINDER CORNER 2016 SRL | ROBY MALL S.R.L. | FARMACIA ASTRA S.R.L. | APICOM POPA SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.3M | 2.7M | 2.5M | 2.5M | 2.5M |
| Profit | 197 lei | 117K | -78.3K | 14.7K | 24.8K |
| Margin | 0,0% | 4,3% | -3,2% | 0,6% | 1,0% |
| Employees | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MONDERA SRL”.