MOB-FLOWER SRL
Revenue
2.7M
2024
Profit
54.1K
2024
Employees
15
2024
Margin
2,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MOB-FLOWER SRL este o companie mică din sectorul Fabricare mobilă, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 2.7M lei (date 2024). În industria de Fabricare mobilă (România), compania este #560 la cifra de afaceri, #1.098 la profit, #418 la număr angajați din 6.351 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MOB-FLOWER SRL este o companie mică din sectorul Fabricare mobilă, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 2.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare mobilă (România), compania este #560 la cifra de afaceri, #1.098 la profit, #418 la număr angajați din 6.351 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare mobilă (CAEN 31) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.2M lei
- Marjă medie
- 2.8%
- Angajați medie
- 8
Companie vs medie industrie
Compania este 1.2× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 2.0× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare mobilă (CAEN 31) — 2024
Industry size
14.2B
RON revenue
Total companies
6.351
Total employees
48.730
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ARAMIS INVEST SRL2B
- AVIVA SRL577M
- ECOLOR SRL435M
- LEMET SRL251M
- ITALSOFA ROMANIA S.R.L.227M
- PGS SOFA & CO SRL215M
- PLIMOB SA213M
- TAPARO SA190M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SIGMA LUX DESIGN SRL | 2.3M | 15 | Fabricare mobilă |
| MULTI MOBILA S.R.L. | 2.5M | 15 | Fabricare mobilă |
| FIL SOFA SRL | 2.7M | 14 | Fabricare mobilă |
| FINEDA SRL | 3.1M | 14 | Fabricare mobilă |
| WOODGRAY S.R.L. | 2.6M | 14 | Fabricare mobilă |
| FLORES S.R.L. | 2.6M | 16 | Fabricare mobilă |
| SIMART ARHITECTURE S.A. | 2.8M | 14 | Fabricare mobilă |
| COMODIM SRL | 3.1M | 15 | Fabricare mobilă |
| ATROIS S.R.L. | 2.5M | 16 | Fabricare mobilă |
| MELLOW CONCEPT S.R.L. | 2.9M | 14 | Fabricare mobilă |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 31)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.0%
- CA / angajat
- 179K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 8%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.7M
- Profit net
- 54.1K
- Angajați
- 15
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.7M | 54.1K | 15 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MOB-FLOWER SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MOB-FLOWER SRL(current)
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 15
- Profit
- 54.1K
- Rank RO
- #74.368
- SIGMA LUX DESIGN SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 15
- Profit
- 25K
- Rank RO
- #84.548
- MULTI MOBILA S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 15
- Profit
- 343K
- Rank RO
- #77.526
- FIL SOFA SRL
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 14
- Profit
- 329K
- Rank RO
- #74.216
- FINEDA SRL
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 14
- Profit
- 12.2K
- Rank RO
- #66.156
- WOODGRAY S.R.L.
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 14
- Profit
- 84.2K
- Rank RO
- #75.410
- FLORES S.R.L.
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 16
- Profit
- 152K
- Rank RO
- #75.927
- SIMART ARHITECTURE S.A.
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 14
- Profit
- -169K
- Rank RO
- #72.160
- COMODIM SRL
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 15
- Profit
- 73.5K
- Rank RO
- #67.139
- ATROIS S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 16
- Profit
- -712K
- Rank RO
- #78.686
- MELLOW CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 14
- Profit
- 72.3K
- Rank RO
- #70.461
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MOB-FLOWER SRL(current) | 2.7M | 15 | 54.1K | #74.368 |
| SIGMA LUX DESIGN SRL | 2.3M | 15 | 25K | #84.548 |
| MULTI MOBILA S.R.L. | 2.5M | 15 | 343K | #77.526 |
| FIL SOFA SRL | 2.7M | 14 | 329K | #74.216 |
| FINEDA SRL | 3.1M | 14 | 12.2K | #66.156 |
| WOODGRAY S.R.L. | 2.6M | 14 | 84.2K | #75.410 |
| FLORES S.R.L. | 2.6M | 16 | 152K | #75.927 |
| SIMART ARHITECTURE S.A. | 2.8M | 14 | -169K | #72.160 |
| COMODIM SRL | 3.1M | 15 | 73.5K | #67.139 |
| ATROIS S.R.L. | 2.5M | 16 | -712K | #78.686 |
| MELLOW CONCEPT S.R.L. | 2.9M | 14 | 72.3K | #70.461 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MOB-FLOWER SRL(you) | SIGMA LUX DESIGN SRL | MULTI MOBILA S.R.L. | FIL SOFA SRL | FINEDA SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.7M | 2.3M | 2.5M | 2.7M | 3.1M |
| Profit | 54.1K | 25K | 343K | 329K | 12.2K |
| Margin | 2,0% | 1,1% | 13,5% | 12,2% | 0,4% |
| Employees | 15 | 15 | 15 | 14 | 14 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MOB-FLOWER SRL”.