Competitori și alternative la M&M COMPANY CONSTRUCT SRL
Companii similare cu M&M COMPANY CONSTRUCT SRL în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (BUCURESTI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| M&M COMPANY CONSTRUCT SRL | 6.8M | 1.2M | 10 | #35.894 | #2.685 |
| M&S CIRO CONSTRUCT SRL | 6.8M | 434K | 10 | #35.829 | #2.678 |
| MARGON INSTAL CONSTRUCT SRL | 6.8M | 105K | 9 | #35.804 | #2.675 |
| DECOROM CONSTRUCT S.R.L. | 6.9M | 2.6M | 11 | #35.473 | #2.647 |
| 2M TECH SRL | 6.7M | 522K | 10 | #36.138 | #2.703 |
| AMBIENTAL PUBLICOM SRL | 7.1M | 102K | 9 | #34.683 | #2.590 |
| CARDINAL PREST SERV SRL | 6.6M | 63.6K | 10 | #36.481 | #2.731 |
| PACO ALL CONSTRUCT SRL | 6.5M | 1.2M | 10 | #37.019 | #2.772 |
| CMV CLEVER S.R.L. | 6.5M | 680K | 10 | #37.023 | #2.773 |
| T.C.S. & C.T. S.R.L. | 6.5M | 347K | 10 | #37.197 | #2.790 |
| VESCONST GROUP SRL | 6.4M | 1.5M | 10 | #37.623 | #2.830 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ BUCURESTI, cu venituri și angajați similari cu M&M COMPANY CONSTRUCT SRL.
- M&S CIRO CONSTRUCT SRL · BUCURESTI · 6.8M · Rank #35.829
- MARGON INSTAL CONSTRUCT SRL · BUCURESTI · 6.8M · Rank #35.804
- DECOROM CONSTRUCT S.R.L. · BUCURESTI · 6.9M · Rank #35.473
- 2M TECH SRL · IASI · 6.7M · Rank #36.138
- AMBIENTAL PUBLICOM SRL · BUCURESTI · 7.1M · Rank #34.683
- CARDINAL PREST SERV SRL · MURES · 6.6M · Rank #36.481
- PACO ALL CONSTRUCT SRL · ILFOV · 6.5M · Rank #37.019
- CMV CLEVER S.R.L. · SATU MARE · 6.5M · Rank #37.023
- T.C.S. & C.T. S.R.L. · ARAD · 6.5M · Rank #37.197
- VESCONST GROUP SRL · ARAD · 6.4M · Rank #37.623