MLOAD STUDIO S.R.L.
Revenue
894K
2024
Profit
274K
2024
Employees
3
2024
Margin
30,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MLOAD STUDIO S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 894K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.137 la cifra de afaceri, #3.975 la profit, #3.370 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 30.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MLOAD STUDIO S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 894K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 30.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.137 la cifra de afaceri, #3.975 la profit, #3.370 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ROOFING CONS SRL | 887K | 3 | Activități profesionale |
| TEL TEHNO SRL | 916K | 3 | Activități profesionale |
| MICOMIS CONSTRUCT SRL | 862K | 3 | Activități profesionale |
| ALPADER BIZZ S.R.L. | 953K | 3 | Activități profesionale |
| SBM TRUSTCAD SRL | 967K | 3 | Activități profesionale |
| AGROPOP SERVICE S.R.L. | 809K | 3 | Activități profesionale |
| LIFEND COMP SRL | 998K | 3 | Activități profesionale |
| SIMUDEG SRL | 1M | 3 | Activități profesionale |
| TBA EXPERT ENGINEERING SERVICES S.R.L. | 894K | 3 | Activități profesionale |
| HELVCONSTRUCT S.R.L. | 894K | 3 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 30.7%
- CA / angajat
- 298K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 18%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 894K
- Profit net
- 274K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 894K | 274K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MLOAD STUDIO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MLOAD STUDIO S.R.L.(current)
- Revenue
- 894K
- Employees
- 3
- Profit
- 274K
- Rank RO
- #163.959
- ROOFING CONS SRL
- Revenue
- 887K
- Employees
- 3
- Profit
- 263K
- Rank RO
- #164.673
- TEL TEHNO SRL
- Revenue
- 916K
- Employees
- 3
- Profit
- 496K
- Rank RO
- #161.526
- MICOMIS CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 862K
- Employees
- 3
- Profit
- 165K
- Rank RO
- #167.570
- ALPADER BIZZ S.R.L.
- Revenue
- 953K
- Employees
- 3
- Profit
- -137K
- Rank RO
- #157.706
- SBM TRUSTCAD SRL
- Revenue
- 967K
- Employees
- 3
- Profit
- 238K
- Rank RO
- #156.365
- AGROPOP SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 809K
- Employees
- 3
- Profit
- 396K
- Rank RO
- #174.034
- LIFEND COMP SRL
- Revenue
- 998K
- Employees
- 3
- Profit
- 528K
- Rank RO
- #153.226
- SIMUDEG SRL
- Revenue
- 1M
- Employees
- 3
- Profit
- 572K
- Rank RO
- #151.505
- TBA EXPERT ENGINEERING SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 894K
- Employees
- 3
- Profit
- 208K
- Rank RO
- #163.956
- HELVCONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 894K
- Employees
- 3
- Profit
- 151K
- Rank RO
- #163.906
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MLOAD STUDIO S.R.L.(current) | 894K | 3 | 274K | #163.959 |
| ROOFING CONS SRL | 887K | 3 | 263K | #164.673 |
| TEL TEHNO SRL | 916K | 3 | 496K | #161.526 |
| MICOMIS CONSTRUCT SRL | 862K | 3 | 165K | #167.570 |
| ALPADER BIZZ S.R.L. | 953K | 3 | -137K | #157.706 |
| SBM TRUSTCAD SRL | 967K | 3 | 238K | #156.365 |
| AGROPOP SERVICE S.R.L. | 809K | 3 | 396K | #174.034 |
| LIFEND COMP SRL | 998K | 3 | 528K | #153.226 |
| SIMUDEG SRL | 1M | 3 | 572K | #151.505 |
| TBA EXPERT ENGINEERING SERVICES S.R.L. | 894K | 3 | 208K | #163.956 |
| HELVCONSTRUCT S.R.L. | 894K | 3 | 151K | #163.906 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MLOAD STUDIO S.R.L.(you) | ROOFING CONS SRL | TEL TEHNO SRL | MICOMIS CONSTRUCT SRL | ALPADER BIZZ S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 894K | 887K | 916K | 862K | 953K |
| Profit | 274K | 263K | 496K | 165K | -137K |
| Margin | 30,7% | 29,7% | 54,1% | 19,1% | -14,4% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MLOAD STUDIO S.R.L.”.