MIRAJ CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-905 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
-66,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MIRAJ CONSTRUCT S.R.L. este o companie din sectorul Fabricare, cu sediul în ALBA (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #7.289 la cifra de afaceri, #6.262 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MIRAJ CONSTRUCT S.R.L. este o companie din sectorul Fabricare, cu sediul în ALBA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -66.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #7.289 la cifra de afaceri, #6.262 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este -11.6× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TOTALMEDIA CONSULTING SRL | 1.3K | 1 | Fabricare |
| SMART MILL S.R.L. | 1.2K | 1 | Fabricare |
| INFOTRANS DATA SRL | 1.4K | 1 | Fabricare |
| PABONOMI SRL | 1.4K | 1 | Fabricare |
| REVOSTEEL S.R.L. | 1.3K | 1 | Fabricare |
| COSTELLO 99 S.R.L. | 1.4K | 1 | Fabricare |
| AVRAMET SRL | 1.1K | 1 | Fabricare |
| MEETPV WELDCUT 2022 S.R.L. | 1.3K | 1 | Fabricare |
| MASARO S.R.L. | 1.4K | 1 | Fabricare |
| SES METAL BOC SRL | 1.4K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -66.9%
- Scor risc (0–100)
- 83
- Percentil piață (CA)
- Top 78%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -905 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -905 lei | — |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MIRAJ CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TOTALMEDIA CONSULTING SRL
- Revenue
- 1.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.6K
- Rank RO
- #701.882
- SMART MILL S.R.L.
- Revenue
- 1.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.2K
- Rank RO
- #702.524
- INFOTRANS DATA SRL
- Revenue
- 1.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -41.5K
- Rank RO
- #701.429
- PABONOMI SRL
- Revenue
- 1.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -506 lei
- Rank RO
- #701.422
- REVOSTEEL S.R.L.
- Revenue
- 1.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 263 lei
- Rank RO
- #702.172
- COSTELLO 99 S.R.L.
- Revenue
- 1.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.2K
- Rank RO
- #701.339
- AVRAMET SRL
- Revenue
- 1.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -428 lei
- Rank RO
- #703.587
- MEETPV WELDCUT 2022 S.R.L.
- Revenue
- 1.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -64.4K
- Rank RO
- #702.275
- MASARO S.R.L.
- Revenue
- 1.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -15K
- Rank RO
- #701.241
- SES METAL BOC SRL
- Revenue
- 1.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.4K
- Rank RO
- #701.230
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TOTALMEDIA CONSULTING SRL | 1.3K | 1 | -14.6K | #701.882 |
| SMART MILL S.R.L. | 1.2K | 1 | -11.2K | #702.524 |
| INFOTRANS DATA SRL | 1.4K | 1 | -41.5K | #701.429 |
| PABONOMI SRL | 1.4K | 1 | -506 lei | #701.422 |
| REVOSTEEL S.R.L. | 1.3K | 1 | 263 lei | #702.172 |
| COSTELLO 99 S.R.L. | 1.4K | 1 | -6.2K | #701.339 |
| AVRAMET SRL | 1.1K | 1 | -428 lei | #703.587 |
| MEETPV WELDCUT 2022 S.R.L. | 1.3K | 1 | -64.4K | #702.275 |
| MASARO S.R.L. | 1.4K | 1 | -15K | #701.241 |
| SES METAL BOC SRL | 1.4K | 1 | -2.4K | #701.230 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MIRAJ CONSTRUCT S.R.L.(you) | TOTALMEDIA CONSULTING SRL | SMART MILL S.R.L. | INFOTRANS DATA SRL | PABONOMI SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 1.3K | 1.2K | 1.4K | 1.4K |
| Profit | -905 lei | -14.6K | -11.2K | -41.5K | -506 lei |
| Margin | -66,9% | -1096,2% | -898,1% | -2963,3% | -36,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MIRAJ CONSTRUCT S.R.L.”.