MINCLARFAM 9 SRL
Revenue
1.3M
2024
Profit
11.4K
2024
Employees
13
2024
Margin
0,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MINCLARFAM 9 SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 1.3M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.119 la cifra de afaceri, #9.869 la profit, #2.057 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MINCLARFAM 9 SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 1.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.119 la cifra de afaceri, #9.869 la profit, #2.057 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.2× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 3.0× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| HOPNESS SRL | 2.3M | 14 | Alimentație și servicii |
| KREMARIO CAFFE & PUB SRL | 2.1M | 12 | Alimentație și servicii |
| NASYCANDA TRANS SRL | 2.2M | 13 | Alimentație și servicii |
| LOTUS CSILLA SRL | 2.2M | 13 | Alimentație și servicii |
| CARAIMAN SRL | 2.2M | 13 | Alimentație și servicii |
| WEST GEBAEUDESERVICE SRL | 2.2M | 13 | Alimentație și servicii |
| JAPANESE FOOD RIKI SRL | 2.2M | 13 | Alimentație și servicii |
| BIBANUL N�ZDR�VAN S.R.L. | 2.2M | 13 | Alimentație și servicii |
| REVEGE SRL | 2.6M | 13 | Alimentație și servicii |
| URBAN CLASSICS SRL | 2.2M | 13 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GORJ
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.5%
- CA / angajat
- 171K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 10%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.3M
- Profit net
- 11.4K
- Angajați
- 13
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.3M | 11.4K | 13 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MINCLARFAM 9 SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MINCLARFAM 9 SRL(current)
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 13
- Profit
- 11.4K
- Rank RO
- #88.107
- HOPNESS SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 14
- Profit
- 222K
- Rank RO
- #86.921
- KREMARIO CAFFE & PUB SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 12
- Profit
- 130K
- Rank RO
- #90.565
- NASYCANDA TRANS SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 13
- Profit
- 4.5K
- Rank RO
- #88.058
- LOTUS CSILLA SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 13
- Profit
- 178K
- Rank RO
- #87.737
- CARAIMAN SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 13
- Profit
- 61K
- Rank RO
- #87.482
- WEST GEBAEUDESERVICE SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 13
- Profit
- -157K
- Rank RO
- #87.232
- JAPANESE FOOD RIKI SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 13
- Profit
- 441K
- Rank RO
- #87.164
- BIBANUL N�ZDR�VAN S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 13
- Profit
- 360K
- Rank RO
- #87.146
- REVEGE SRL
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 13
- Profit
- 37.4K
- Rank RO
- #76.166
- URBAN CLASSICS SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 13
- Profit
- -417K
- Rank RO
- #89.470
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MINCLARFAM 9 SRL(current) | 1.3M | 13 | 11.4K | #88.107 |
| HOPNESS SRL | 2.3M | 14 | 222K | #86.921 |
| KREMARIO CAFFE & PUB SRL | 2.1M | 12 | 130K | #90.565 |
| NASYCANDA TRANS SRL | 2.2M | 13 | 4.5K | #88.058 |
| LOTUS CSILLA SRL | 2.2M | 13 | 178K | #87.737 |
| CARAIMAN SRL | 2.2M | 13 | 61K | #87.482 |
| WEST GEBAEUDESERVICE SRL | 2.2M | 13 | -157K | #87.232 |
| JAPANESE FOOD RIKI SRL | 2.2M | 13 | 441K | #87.164 |
| BIBANUL N�ZDR�VAN S.R.L. | 2.2M | 13 | 360K | #87.146 |
| REVEGE SRL | 2.6M | 13 | 37.4K | #76.166 |
| URBAN CLASSICS SRL | 2.2M | 13 | -417K | #89.470 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MINCLARFAM 9 SRL(you) | HOPNESS SRL | KREMARIO CAFFE & PUB SRL | NASYCANDA TRANS SRL | LOTUS CSILLA SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.3M | 2.3M | 2.1M | 2.2M | 2.2M |
| Profit | 11.4K | 222K | 130K | 4.5K | 178K |
| Margin | 0,5% | 9,8% | 6,0% | 0,2% | 8,0% |
| Employees | 13 | 14 | 12 | 13 | 13 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MINCLARFAM 9 SRL”.