MIMI BRASERIE S.R.L.
Revenue
123K
2024
Profit
-15.1K
2024
Employees
2
2024
Margin
-12,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MIMI BRASERIE S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 123K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #16.174 la cifra de afaceri, #23.213 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MIMI BRASERIE S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 123K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -12.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #16.174 la cifra de afaceri, #23.213 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -1.9× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| THEDARTSMAN S.R.L. | 121K | 2 | Alimentație și servicii |
| MOZAIC PIZZA S.R.L. | 128K | 2 | Alimentație și servicii |
| LARGEO ACTIV SRL | 130K | 2 | Alimentație și servicii |
| TURKISH KEBAB S.R.L. | 111K | 2 | Alimentație și servicii |
| ER` MELEK S.R.L. | 138K | 2 | Alimentație și servicii |
| OUR LARIVAL S.R.L. | 107K | 2 | Alimentație și servicii |
| TROCADERO S.R.L. | 123K | 2 | Alimentație și servicii |
| IVA?CU B&C S.R.L. | 123K | 2 | Alimentație și servicii |
| VIVALDI F.I.G. S.R.L. | 122K | 2 | Alimentație și servicii |
| SISTERS BAR S.R.L. | 122K | 2 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -12.3%
- CA / angajat
- 61.4K
- Scor risc (0–100)
- 56
- Percentil piață (CA)
- Top 51%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 123K
- Profit net
- -15.1K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 123K | -15.1K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MIMI BRASERIE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MIMI BRASERIE S.R.L.(current)
- Revenue
- 123K
- Employees
- 2
- Profit
- -15.1K
- Rank RO
- #462.333
- THEDARTSMAN S.R.L.
- Revenue
- 121K
- Employees
- 2
- Profit
- -76K
- Rank RO
- #464.379
- MOZAIC PIZZA S.R.L.
- Revenue
- 128K
- Employees
- 2
- Profit
- -64.1K
- Rank RO
- #456.483
- LARGEO ACTIV SRL
- Revenue
- 130K
- Employees
- 2
- Profit
- -68.6K
- Rank RO
- #454.769
- TURKISH KEBAB S.R.L.
- Revenue
- 111K
- Employees
- 2
- Profit
- -37.1K
- Rank RO
- #476.872
- ER` MELEK S.R.L.
- Revenue
- 138K
- Employees
- 2
- Profit
- -9.7K
- Rank RO
- #445.747
- OUR LARIVAL S.R.L.
- Revenue
- 107K
- Employees
- 2
- Profit
- -156K
- Rank RO
- #480.962
- TROCADERO S.R.L.
- Revenue
- 123K
- Employees
- 2
- Profit
- -13.4K
- Rank RO
- #462.264
- IVA?CU B&C S.R.L.
- Revenue
- 123K
- Employees
- 2
- Profit
- -10.8K
- Rank RO
- #462.022
- VIVALDI F.I.G. S.R.L.
- Revenue
- 122K
- Employees
- 2
- Profit
- -2.6K
- Rank RO
- #462.825
- SISTERS BAR S.R.L.
- Revenue
- 122K
- Employees
- 2
- Profit
- -22.3K
- Rank RO
- #462.901
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MIMI BRASERIE S.R.L.(current) | 123K | 2 | -15.1K | #462.333 |
| THEDARTSMAN S.R.L. | 121K | 2 | -76K | #464.379 |
| MOZAIC PIZZA S.R.L. | 128K | 2 | -64.1K | #456.483 |
| LARGEO ACTIV SRL | 130K | 2 | -68.6K | #454.769 |
| TURKISH KEBAB S.R.L. | 111K | 2 | -37.1K | #476.872 |
| ER` MELEK S.R.L. | 138K | 2 | -9.7K | #445.747 |
| OUR LARIVAL S.R.L. | 107K | 2 | -156K | #480.962 |
| TROCADERO S.R.L. | 123K | 2 | -13.4K | #462.264 |
| IVA?CU B&C S.R.L. | 123K | 2 | -10.8K | #462.022 |
| VIVALDI F.I.G. S.R.L. | 122K | 2 | -2.6K | #462.825 |
| SISTERS BAR S.R.L. | 122K | 2 | -22.3K | #462.901 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MIMI BRASERIE S.R.L.(you) | THEDARTSMAN S.R.L. | MOZAIC PIZZA S.R.L. | LARGEO ACTIV SRL | TURKISH KEBAB S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 123K | 121K | 128K | 130K | 111K |
| Profit | -15.1K | -76K | -64.1K | -68.6K | -37.1K |
| Margin | -12,3% | -62,8% | -50,1% | -53,0% | -33,6% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MIMI BRASERIE S.R.L.”.