MIHALI ART S.R.L.
Revenue
1.9M
2024
Profit
225K
2024
Employees
8
2024
Margin
12,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MIHALI ART S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități creative și artistice, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 1.9M lei (date 2024). În industria de Activități creative și artistice (România), compania este #206 la cifra de afaceri, #452 la profit, #41 la număr angajați din 6.785 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MIHALI ART S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități creative și artistice, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 1.9M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități creative și artistice (România), compania este #206 la cifra de afaceri, #452 la profit, #41 la număr angajați din 6.785 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități creative și artistice (CAEN 90) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 319K lei
- Marjă medie
- 17.7%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 5.8× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 11.8× față de media industriei
Industry intelligence
Activități creative și artistice (CAEN 90) — 2024
Industry size
2.2B
RON revenue
Total companies
6.785
Total employees
4.599
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GD SERV & EVENTS S.R.L. | 2.2M | 8 | Activități creative și artistice |
| MOLDRESTCOM S.R.L. | 1.7M | 9 | Activități creative și artistice |
| EVENTS BY TOMY S.R.L. | 1.7M | 6 | Activități creative și artistice |
| ATELIER REMONZA SRL | 2M | 7 | Activități creative și artistice |
| FITNESS SCANDINAVIA SRL | 1.9M | 6 | Activități creative și artistice |
| KULTRON SRL | 1.7M | 10 | Activități creative și artistice |
| PEGASUS RESTAURARI S.R.L. | 1.7M | 6 | Activități creative și artistice |
| BLUE WIND SRL | 1.4M | 7 | Activități creative și artistice |
| TERRA EVENTS HALL SRL | 2.9M | 8 | Activități creative și artistice |
| FABER STUDIO S.R.L. | 2.5M | 9 | Activități creative și artistice |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VALCEA
Industrie (CAEN 90)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 12.1%
- CA / angajat
- 233K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 11%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.9M
- Profit net
- 225K
- Angajați
- 8
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.9M | 225K | 8 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MIHALI ART S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MIHALI ART S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 8
- Profit
- 225K
- Rank RO
- #100.733
- GD SERV & EVENTS S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 8
- Profit
- 151K
- Rank RO
- #89.203
- MOLDRESTCOM S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 9
- Profit
- 603K
- Rank RO
- #105.824
- EVENTS BY TOMY S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- 195K
- Rank RO
- #106.427
- ATELIER REMONZA SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 7
- Profit
- 684K
- Rank RO
- #95.242
- FITNESS SCANDINAVIA SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 6
- Profit
- -16.6K
- Rank RO
- #99.028
- KULTRON SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 10
- Profit
- -65.5K
- Rank RO
- #106.685
- PEGASUS RESTAURARI S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- 941K
- Rank RO
- #107.117
- BLUE WIND SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 7
- Profit
- 549K
- Rank RO
- #120.331
- TERRA EVENTS HALL SRL
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 8
- Profit
- -317K
- Rank RO
- #69.810
- FABER STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 9
- Profit
- 982K
- Rank RO
- #79.252
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MIHALI ART S.R.L.(current) | 1.9M | 8 | 225K | #100.733 |
| GD SERV & EVENTS S.R.L. | 2.2M | 8 | 151K | #89.203 |
| MOLDRESTCOM S.R.L. | 1.7M | 9 | 603K | #105.824 |
| EVENTS BY TOMY S.R.L. | 1.7M | 6 | 195K | #106.427 |
| ATELIER REMONZA SRL | 2M | 7 | 684K | #95.242 |
| FITNESS SCANDINAVIA SRL | 1.9M | 6 | -16.6K | #99.028 |
| KULTRON SRL | 1.7M | 10 | -65.5K | #106.685 |
| PEGASUS RESTAURARI S.R.L. | 1.7M | 6 | 941K | #107.117 |
| BLUE WIND SRL | 1.4M | 7 | 549K | #120.331 |
| TERRA EVENTS HALL SRL | 2.9M | 8 | -317K | #69.810 |
| FABER STUDIO S.R.L. | 2.5M | 9 | 982K | #79.252 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MIHALI ART S.R.L.(you) | GD SERV & EVENTS S.R.L. | MOLDRESTCOM S.R.L. | EVENTS BY TOMY S.R.L. | ATELIER REMONZA SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.9M | 2.2M | 1.7M | 1.7M | 2M |
| Profit | 225K | 151K | 603K | 195K | 684K |
| Margin | 12,1% | 6,9% | 34,7% | 11,3% | 34,1% |
| Employees | 8 | 8 | 9 | 6 | 7 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MIHALI ART S.R.L.”.