MIHAFLOR SERV SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
757 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
17,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MIHAFLOR SERV SRL este o companie din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în NEAMT (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #22.308 la cifra de afaceri, #13.186 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 17.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MIHAFLOR SERV SRL este o companie din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în NEAMT (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 17.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #22.308 la cifra de afaceri, #13.186 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 2.6× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| P & S COM S.R.L. | 4.2K | 1 | Alimentație și servicii |
| CALYPSO PADDY CAFE SRL | 4.1K | 1 | Alimentație și servicii |
| LIVIONAMAT S.R.L. | 4.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| ODEON DCD S.R.L. | 5.1K | 1 | Alimentație și servicii |
| LILLY E PINO SRL | 4.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| AMSA PARTNER SRL | 4.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| FANANDAPRED S.R.L. | 4.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| ILINCA ET COMP SOCIETATE IN NUME COLECTIV | 4.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| EDYFAN ANTONIA S.R.L. | 4.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| Firma (CUI 50751357) | 4.4K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NEAMT
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 17.2%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 76%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 757 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 757 lei | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MIHAFLOR SERV SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- P & S COM S.R.L.
- Revenue
- 4.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -39 lei
- Rank RO
- #685.918
- CALYPSO PADDY CAFE SRL
- Revenue
- 4.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.9K
- Rank RO
- #686.124
- LIVIONAMAT S.R.L.
- Revenue
- 4.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.9K
- Rank RO
- #683.527
- ODEON DCD S.R.L.
- Revenue
- 5.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 873 lei
- Rank RO
- #681.307
- LILLY E PINO SRL
- Revenue
- 4.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -39K
- Rank RO
- #684.876
- AMSA PARTNER SRL
- Revenue
- 4.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.8K
- Rank RO
- #684.922
- FANANDAPRED S.R.L.
- Revenue
- 4.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.1K
- Rank RO
- #684.929
- ILINCA ET COMP SOCIETATE IN NUME COLECTIV
- Revenue
- 4.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 319 lei
- Rank RO
- #684.813
- EDYFAN ANTONIA S.R.L.
- Revenue
- 4.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #684.940
- Firma (CUI 50751357)
- Revenue
- 4.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.2K
- Rank RO
- #684.803
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| P & S COM S.R.L. | 4.2K | 1 | -39 lei | #685.918 |
| CALYPSO PADDY CAFE SRL | 4.1K | 1 | -8.9K | #686.124 |
| LIVIONAMAT S.R.L. | 4.7K | 1 | -3.9K | #683.527 |
| ODEON DCD S.R.L. | 5.1K | 1 | 873 lei | #681.307 |
| LILLY E PINO SRL | 4.4K | 1 | -39K | #684.876 |
| AMSA PARTNER SRL | 4.4K | 1 | -25.8K | #684.922 |
| FANANDAPRED S.R.L. | 4.4K | 1 | 1.1K | #684.929 |
| ILINCA ET COMP SOCIETATE IN NUME COLECTIV | 4.4K | 1 | 319 lei | #684.813 |
| EDYFAN ANTONIA S.R.L. | 4.4K | 1 | 0 lei | #684.940 |
| Firma (CUI 50751357) | 4.4K | 1 | -11.2K | #684.803 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MIHAFLOR SERV SRL(you) | P & S COM S.R.L. | CALYPSO PADDY CAFE SRL | LIVIONAMAT S.R.L. | ODEON DCD S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 4.2K | 4.1K | 4.7K | 5.1K |
| Profit | 757 lei | -39 lei | -8.9K | -3.9K | 873 lei |
| Margin | 17,2% | -0,9% | -215,1% | -82,9% | 17,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MIHAFLOR SERV SRL”.