MEVIMQUALY CONSTRUCT S.R.L.

CUI 39199490·Fabricare·Bucuresti·Founded 2024

Revenue

295K

2024

Profit

209K

2024

Employees

1

2024

Margin

71,1%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

MEVIMQUALY CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 295K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #4.012 la cifra de afaceri, #1.575 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 71.1%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
MEVIMQUALY CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 295K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 71.1%.
Poziție în industrie
În industria de Fabricare (România), compania este #4.012 la cifra de afaceri, #1.575 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#4.012 din 8.990 companii

Top 44.6%

Vezi clasamentul

După profit

#1.575 din 8.990 companii

Top 17.5%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#3.961 din 8.990 companii

Top 44.0%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
4.4M lei
Marjă medie
5.8%
Angajați medie
9

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri295K lei vs medie industrie 4.4M lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit71.1% vs medie industrie 5.8%

Compania este 12.3× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 9

Compania este 0.1× față de media industriei

Industry intelligence

Fabricare (CAEN 25) — 2024

Industry size

39.8B

RON revenue

Total companies

8.990

Total employees

81.031

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
HIGH GLASS CHALLENGE SRL295K1Fabricare
METAL CONFECTII INVEST S.R.L.296K1Fabricare
FORART & TT S.R.L.293K1Fabricare
CONFEC�II METALICE EXPERT S.R.L.296K1Fabricare
RAFT-SERV SRL291K1Fabricare
DANTE CONSTRUCT GROUP S.R.L.298K1Fabricare
FERAS DESIGN SRL300K1Fabricare
REPION TOP S.R.L.301K1Fabricare
CONCEPTMETAL CONF CATALIN S.R.L.301K1Fabricare
BLOWVOLT S.R.L.288K1Fabricare

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
71.1%
CA / angajat
295K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 34%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    295K
    Profit net
    209K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la MEVIMQUALY CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricMEVIMQUALY CONSTRUCT S.R.L.(you)HIGH GLASS CHALLENGE SRLMETAL CONFECTII INVEST S.R.L.FORART & TT S.R.L.CONFEC�II METALICE EXPERT S.R.L.
Revenue
295K
295K
296K
293K
296K
Profit
209K
87K
117K
20.8K
43.2K
Margin
71,1%
29,5%
39,7%
7,1%
14,6%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “MEVIMQUALY CONSTRUCT S.R.L.”.