MEN�IU EXPERT S.R.L.
Revenue
150K
2024
Profit
20.6K
2024
Employees
2
2024
Margin
13,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MEN�IU EXPERT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 150K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #15.149 la cifra de afaceri, #14.489 la profit, #4.899 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MEN�IU EXPERT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 150K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #15.149 la cifra de afaceri, #14.489 la profit, #4.899 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CICIO TOPOGRAF S.R.L. | 151K | 2 | Activități profesionale |
| CXC SERVICE GARAGE S.R.L. | 163K | 2 | Activități profesionale |
| CHEREJI CONCEPT S.R.L. | 135K | 2 | Activități profesionale |
| DOXAT ENERG SRL | 150K | 2 | Activități profesionale |
| TUPARO CAD S.R.L. | 149K | 2 | Activități profesionale |
| MAGNIFIC TOP S.R.L. | 149K | 2 | Activități profesionale |
| ROBITESZT SRL | 149K | 2 | Activități profesionale |
| FLYSCAN S.R.L. | 149K | 2 | Activități profesionale |
| CRISLUK PROIECT SRL | 149K | 2 | Activități profesionale |
| FABLO TECH CONSULTING SRL | 150K | 2 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 13.8%
- CA / angajat
- 74.8K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 48%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 150K
- Profit net
- 20.6K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 150K | 20.6K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MEN�IU EXPERT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MEN�IU EXPERT S.R.L.(current)
- Revenue
- 150K
- Employees
- 2
- Profit
- 20.6K
- Rank RO
- #433.759
- CICIO TOPOGRAF S.R.L.
- Revenue
- 151K
- Employees
- 2
- Profit
- 15.2K
- Rank RO
- #432.757
- CXC SERVICE GARAGE S.R.L.
- Revenue
- 163K
- Employees
- 2
- Profit
- 8.4K
- Rank RO
- #420.726
- CHEREJI CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 135K
- Employees
- 2
- Profit
- -54.7K
- Rank RO
- #449.351
- DOXAT ENERG SRL
- Revenue
- 150K
- Employees
- 2
- Profit
- -14.6K
- Rank RO
- #433.509
- TUPARO CAD S.R.L.
- Revenue
- 149K
- Employees
- 2
- Profit
- -16.6K
- Rank RO
- #434.330
- MAGNIFIC TOP S.R.L.
- Revenue
- 149K
- Employees
- 2
- Profit
- 11.1K
- Rank RO
- #434.376
- ROBITESZT SRL
- Revenue
- 149K
- Employees
- 2
- Profit
- 14.5K
- Rank RO
- #434.434
- FLYSCAN S.R.L.
- Revenue
- 149K
- Employees
- 2
- Profit
- -5.5K
- Rank RO
- #434.483
- CRISLUK PROIECT SRL
- Revenue
- 149K
- Employees
- 2
- Profit
- 14.7K
- Rank RO
- #434.609
- FABLO TECH CONSULTING SRL
- Revenue
- 150K
- Employees
- 2
- Profit
- 75.2K
- Rank RO
- #432.931
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MEN�IU EXPERT S.R.L.(current) | 150K | 2 | 20.6K | #433.759 |
| CICIO TOPOGRAF S.R.L. | 151K | 2 | 15.2K | #432.757 |
| CXC SERVICE GARAGE S.R.L. | 163K | 2 | 8.4K | #420.726 |
| CHEREJI CONCEPT S.R.L. | 135K | 2 | -54.7K | #449.351 |
| DOXAT ENERG SRL | 150K | 2 | -14.6K | #433.509 |
| TUPARO CAD S.R.L. | 149K | 2 | -16.6K | #434.330 |
| MAGNIFIC TOP S.R.L. | 149K | 2 | 11.1K | #434.376 |
| ROBITESZT SRL | 149K | 2 | 14.5K | #434.434 |
| FLYSCAN S.R.L. | 149K | 2 | -5.5K | #434.483 |
| CRISLUK PROIECT SRL | 149K | 2 | 14.7K | #434.609 |
| FABLO TECH CONSULTING SRL | 150K | 2 | 75.2K | #432.931 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MEN�IU EXPERT S.R.L.(you) | CICIO TOPOGRAF S.R.L. | CXC SERVICE GARAGE S.R.L. | CHEREJI CONCEPT S.R.L. | DOXAT ENERG SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 150K | 151K | 163K | 135K | 150K |
| Profit | 20.6K | 15.2K | 8.4K | -54.7K | -14.6K |
| Margin | 13,8% | 10,1% | 5,2% | -40,6% | -9,7% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MEN�IU EXPERT S.R.L.”.