Revenue

27.3K

2024

Profit

17.5K

2024

Employees

2024

Margin

64,2%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

MEESEEKS S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 27.3K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #11.485 la cifra de afaceri, #8.309 la profit, #10.503 la număr angajați din 16.516 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 64.2%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
MEESEEKS S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 27.3K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 64.2%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #11.485 la cifra de afaceri, #8.309 la profit, #10.503 la număr angajați din 16.516 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 73) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#11.485 din 16.516 companii

Top 69.5%

Vezi clasamentul

După profit

#8.309 din 16.516 companii

Top 50.3%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#10.503 din 16.516 companii

Top 63.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
14.5%
Angajați medie
2

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri27.3K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit64.2% vs medie industrie 14.5%

Compania este 4.4× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 73) — 2024

Industry size

18.3B

RON revenue

Total companies

16.516

Total employees

28.501

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
ISAINVESTMENTS S.R.L.27.1K1Activități profesionale
A.A.D. ELITE SOLUTIONS S.R.L.27.6K1Activități profesionale
FIRST ONE COMUNICATION S.R.L.27.7K1Activități profesionale
NEURONET TECHNOLOGIES S.R.L.27.7K1Activități profesionale
EVELYNNE MEDIA SRL27.8K1Activități profesionale
SCALING MEDIA S.R.L.28K1Activități profesionale
SMART GREAT IDEAS MANAGEMENT S.R.L.26.4K1Activități profesionale
E-LIFESTYLE IMPEX S.R.L.28.5K1Activități profesionale
CRAFTED STORY S.R.L.25.9K1Activități profesionale
ABELTON S.R.L.25.9K1Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
64.2%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 68%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    27.3K
    Profit net
    17.5K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la MEESEEKS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricMEESEEKS S.R.L.(you)ISAINVESTMENTS S.R.L.A.A.D. ELITE SOLUTIONS S.R.L.FIRST ONE COMUNICATION S.R.L.NEURONET TECHNOLOGIES S.R.L.
Revenue
27.3K
27.1K
27.6K
27.7K
27.7K
Profit
17.5K
-27.6K
14.6K
13.9K
-23.9K
Margin
64,2%
-101,9%
52,9%
50,3%
-86,1%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “MEESEEKS S.R.L.”.