MEATNG HORECA S.R.L.
Revenue
4.7M
2024
Profit
653K
2024
Employees
3
2024
Margin
13,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MEATNG HORECA S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 4.7M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #8.947 la cifra de afaceri, #5.710 la profit, #11.510 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MEATNG HORECA S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 4.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #8.947 la cifra de afaceri, #5.710 la profit, #11.510 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 3.2× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| S.M.T. 98 S.R.L. | 4.9M | 3 | Comerț en-gros |
| DINA MED IMPEX SRL | 4.9M | 3 | Comerț en-gros |
| CRISTAL DESIGN COMPANY SRL | 4.9M | 3 | Comerț en-gros |
| NIDEV BIO GROUP S.R.L. | 4.9M | 3 | Comerț en-gros |
| BIOSENS MEDICA S.R.L. | 4.7M | 3 | Comerț en-gros |
| CASNIC EUROPA SRL | 5M | 3 | Comerț en-gros |
| FREON TOTAL S.R.L. | 5M | 3 | Comerț en-gros |
| CRT BIROTICA IMPEX SRL | 4.7M | 3 | Comerț en-gros |
| TYD ELAN SRL | 4.7M | 3 | Comerț en-gros |
| MERKUSSO GRUP SRL | 4.7M | 3 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 13.5%
- CA / angajat
- 1.6M
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 5%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.7M
- Profit net
- 653K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.7M | 653K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MEATNG HORECA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MEATNG HORECA S.R.L.(current)
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 3
- Profit
- 653K
- Rank RO
- #47.366
- S.M.T. 98 S.R.L.
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 3
- Profit
- 288K
- Rank RO
- #47.085
- DINA MED IMPEX SRL
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 3
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #47.075
- CRISTAL DESIGN COMPANY SRL
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 3
- Profit
- 257K
- Rank RO
- #46.740
- NIDEV BIO GROUP S.R.L.
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 3
- Profit
- -27.8K
- Rank RO
- #46.625
- BIOSENS MEDICA S.R.L.
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 3
- Profit
- 439K
- Rank RO
- #48.243
- CASNIC EUROPA SRL
- Revenue
- 5M
- Employees
- 3
- Profit
- 56.8K
- Rank RO
- #46.499
- FREON TOTAL S.R.L.
- Revenue
- 5M
- Employees
- 3
- Profit
- 526K
- Rank RO
- #46.368
- CRT BIROTICA IMPEX SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 3
- Profit
- 169K
- Rank RO
- #48.471
- TYD ELAN SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 3
- Profit
- 483K
- Rank RO
- #48.497
- MERKUSSO GRUP SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 3
- Profit
- 307K
- Rank RO
- #48.808
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MEATNG HORECA S.R.L.(current) | 4.7M | 3 | 653K | #47.366 |
| S.M.T. 98 S.R.L. | 4.9M | 3 | 288K | #47.085 |
| DINA MED IMPEX SRL | 4.9M | 3 | 1.3M | #47.075 |
| CRISTAL DESIGN COMPANY SRL | 4.9M | 3 | 257K | #46.740 |
| NIDEV BIO GROUP S.R.L. | 4.9M | 3 | -27.8K | #46.625 |
| BIOSENS MEDICA S.R.L. | 4.7M | 3 | 439K | #48.243 |
| CASNIC EUROPA SRL | 5M | 3 | 56.8K | #46.499 |
| FREON TOTAL S.R.L. | 5M | 3 | 526K | #46.368 |
| CRT BIROTICA IMPEX SRL | 4.7M | 3 | 169K | #48.471 |
| TYD ELAN SRL | 4.7M | 3 | 483K | #48.497 |
| MERKUSSO GRUP SRL | 4.7M | 3 | 307K | #48.808 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MEATNG HORECA S.R.L.(you) | S.M.T. 98 S.R.L. | DINA MED IMPEX SRL | CRISTAL DESIGN COMPANY SRL | NIDEV BIO GROUP S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.7M | 4.9M | 4.9M | 4.9M | 4.9M |
| Profit | 653K | 288K | 1.3M | 257K | -27.8K |
| Margin | 13,5% | 5,9% | 26,7% | 5,2% | -0,6% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MEATNG HORECA S.R.L.”.