MDMT SERVCOM SRL
Revenue
124K
2024
Profit
12.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
9,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MDMT SERVCOM SRL este o companie micro din sectorul Producție filme, video, TV, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 124K lei (date 2024). În industria de Producție filme, video, TV (România), compania este #2.164 la cifra de afaceri, #2.395 la profit, #2.909 la număr angajați din 4.903 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MDMT SERVCOM SRL este o companie micro din sectorul Producție filme, video, TV, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 124K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Producție filme, video, TV (România), compania este #2.164 la cifra de afaceri, #2.395 la profit, #2.909 la număr angajați din 4.903 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Producție filme, video, TV (CAEN 59) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 895K lei
- Marjă medie
- 18.1%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Producție filme, video, TV (CAEN 59) — 2024
Industry size
4.4B
RON revenue
Total companies
4.903
Total employees
5.690
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CINIC FILM SERVICES SRL | 127K | 1 | Producție filme, video, TV |
| DONARIS FILM S.R.L. | 127K | 1 | Producție filme, video, TV |
| VSI-NET BUCHAREST S.R.L. | 127K | 1 | Producție filme, video, TV |
| LORD OF THE FILMS PRODUCTION SRL | 128K | 1 | Producție filme, video, TV |
| TAGOMAGO FILM S.R.L. | 127K | 1 | Producție filme, video, TV |
| PRONOV MEDIA S.R.L. | 127K | 1 | Producție filme, video, TV |
| NATYANIS MEDIA SRL | 128K | 1 | Producție filme, video, TV |
| DIGIFILM DESIGN SRL | 126K | 1 | Producție filme, video, TV |
| RGB PAINT SRL | 128K | 1 | Producție filme, video, TV |
| POSTPRODUKT01 S.R.L. | 126K | 1 | Producție filme, video, TV |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 59)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 9.8%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 51%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 124K
- Profit net
- 12.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 124K | 12.4K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MDMT SERVCOM SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MDMT SERVCOM SRL(current)
- Revenue
- 124K
- Employees
- 0
- Profit
- 12.4K
- Rank RO
- #457.241
- CINIC FILM SERVICES SRL
- Revenue
- 127K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.5K
- Rank RO
- #457.372
- DONARIS FILM S.R.L.
- Revenue
- 127K
- Employees
- 1
- Profit
- 19.2K
- Rank RO
- #457.424
- VSI-NET BUCHAREST S.R.L.
- Revenue
- 127K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.5K
- Rank RO
- #457.474
- LORD OF THE FILMS PRODUCTION SRL
- Revenue
- 128K
- Employees
- 1
- Profit
- 43K
- Rank RO
- #456.469
- TAGOMAGO FILM S.R.L.
- Revenue
- 127K
- Employees
- 1
- Profit
- 75K
- Rank RO
- #458.111
- PRONOV MEDIA S.R.L.
- Revenue
- 127K
- Employees
- 1
- Profit
- 72.7K
- Rank RO
- #458.192
- NATYANIS MEDIA SRL
- Revenue
- 128K
- Employees
- 1
- Profit
- -5K
- Rank RO
- #456.111
- DIGIFILM DESIGN SRL
- Revenue
- 126K
- Employees
- 1
- Profit
- -41.1K
- Rank RO
- #458.470
- RGB PAINT SRL
- Revenue
- 128K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.9K
- Rank RO
- #456.050
- POSTPRODUKT01 S.R.L.
- Revenue
- 126K
- Employees
- 1
- Profit
- 33.3K
- Rank RO
- #458.637
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MDMT SERVCOM SRL(current) | 124K | 0 | 12.4K | #457.241 |
| CINIC FILM SERVICES SRL | 127K | 1 | -13.5K | #457.372 |
| DONARIS FILM S.R.L. | 127K | 1 | 19.2K | #457.424 |
| VSI-NET BUCHAREST S.R.L. | 127K | 1 | -6.5K | #457.474 |
| LORD OF THE FILMS PRODUCTION SRL | 128K | 1 | 43K | #456.469 |
| TAGOMAGO FILM S.R.L. | 127K | 1 | 75K | #458.111 |
| PRONOV MEDIA S.R.L. | 127K | 1 | 72.7K | #458.192 |
| NATYANIS MEDIA SRL | 128K | 1 | -5K | #456.111 |
| DIGIFILM DESIGN SRL | 126K | 1 | -41.1K | #458.470 |
| RGB PAINT SRL | 128K | 1 | -6.9K | #456.050 |
| POSTPRODUKT01 S.R.L. | 126K | 1 | 33.3K | #458.637 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MDMT SERVCOM SRL(you) | CINIC FILM SERVICES SRL | DONARIS FILM S.R.L. | VSI-NET BUCHAREST S.R.L. | LORD OF THE FILMS PRODUCTION SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 124K | 127K | 127K | 127K | 128K |
| Profit | 12.4K | -13.5K | 19.2K | -6.5K | 43K |
| Margin | 9,8% | -10,6% | 15,1% | -5,1% | 33,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MDMT SERVCOM SRL”.