Competitori și alternative la MCA CONSTRUCT SPRINT SRL
Companii similare cu MCA CONSTRUCT SPRINT SRL în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (BUCURESTI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| MCA CONSTRUCT SPRINT SRL | 856K | -63.2K | 5 | #168.321 | #12.716 |
| ASSET CONSTRUCTION SOLUTIONS S.R.L. | 860K | 370K | 5 | #167.777 | #12.681 |
| IGIENA CONSTRUCT GEOMIH SRL | 840K | 203K | 5 | #170.255 | #12.855 |
| ELECTRO LOOP SERVICES S.R.L. | 833K | 90.2K | 5 | #171.155 | #12.917 |
| TTL ARHITECTUR� �I DESIGN S.R.L. | 886K | 216K | 5 | #164.799 | #12.473 |
| MILUCON HIDROIZOLATII S.R.L. | 817K | 41K | 5 | #173.088 | #13.054 |
| D&D ALPIN CONSTRUCT SOLUTION S.R.L. | 901K | 344K | 5 | #163.208 | #12.367 |
| ADMO TEAM CONSTRUCT S.R.L. | 793K | 135K | 5 | #176.058 | #13.259 |
| YTE ART CONSTRUCT S.R.L. | 778K | 196K | 5 | #178.040 | #13.374 |
| GROSU ART MANAGEMENT SRL | 972K | -624K | 5 | #155.829 | #11.895 |
| IDEAL PRA S.R.L. | 855K | 241K | 5 | #168.395 | #12.725 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ BUCURESTI, cu venituri și angajați similari cu MCA CONSTRUCT SPRINT SRL.
- ASSET CONSTRUCTION SOLUTIONS S.R.L. · BUCURESTI · 860K · Rank #167.777
- IGIENA CONSTRUCT GEOMIH SRL · BUCURESTI · 840K · Rank #170.255
- ELECTRO LOOP SERVICES S.R.L. · BUCURESTI · 833K · Rank #171.155
- TTL ARHITECTUR� �I DESIGN S.R.L. · BUCURESTI · 886K · Rank #164.799
- MILUCON HIDROIZOLATII S.R.L. · BUCURESTI · 817K · Rank #173.088
- D&D ALPIN CONSTRUCT SOLUTION S.R.L. · BUCURESTI · 901K · Rank #163.208
- ADMO TEAM CONSTRUCT S.R.L. · BUCURESTI · 793K · Rank #176.058
- YTE ART CONSTRUCT S.R.L. · BUCURESTI · 778K · Rank #178.040
- GROSU ART MANAGEMENT SRL · BUCURESTI · 972K · Rank #155.829
- IDEAL PRA S.R.L. · VRANCEA · 855K · Rank #168.395