MAXIMAVA S.R.L.
Revenue
487K
2024
Profit
-109K
2024
Employees
4
2024
Margin
-11,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MAXIMAVA S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 487K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #6.087 la cifra de afaceri, #28.793 la profit, #6.085 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MAXIMAVA S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 487K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -11.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #6.087 la cifra de afaceri, #28.793 la profit, #6.085 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este -1.7× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| INTENS SAVOR S.R.L. | 990K | 4 | Alimentație și servicii |
| KAWIARNIA S.R.L. | 1.1M | 4 | Alimentație și servicii |
| BAVO PREMIER SERVICES S.R.L. | 976K | 4 | Alimentație și servicii |
| DORNACOR SRL | 977K | 4 | Alimentație și servicii |
| KFO FAMILY S.R.L. | 978K | 4 | Alimentație și servicii |
| ERICK'S HOUSE S.R.L. | 979K | 4 | Alimentație și servicii |
| GRILL S�RBU FOOD S.R.L. | 972K | 4 | Alimentație și servicii |
| SKI-TENIS CLUB SRL | 983K | 4 | Alimentație și servicii |
| SABRINA & MARIA S.R.L. | 970K | 4 | Alimentație și servicii |
| TASTE OF SUCCESS SRL | 983K | 4 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -11.2%
- CA / angajat
- 244K
- Scor risc (0–100)
- 56
- Percentil piață (CA)
- Top 17%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 487K
- Profit net
- -109K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 487K | -109K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MAXIMAVA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MAXIMAVA S.R.L.(current)
- Revenue
- 487K
- Employees
- 4
- Profit
- -109K
- Rank RO
- #155.381
- INTENS SAVOR S.R.L.
- Revenue
- 990K
- Employees
- 4
- Profit
- 447K
- Rank RO
- #154.054
- KAWIARNIA S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 233K
- Rank RO
- #144.221
- BAVO PREMIER SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 976K
- Employees
- 4
- Profit
- -30.9K
- Rank RO
- #155.399
- DORNACOR SRL
- Revenue
- 977K
- Employees
- 4
- Profit
- -61K
- Rank RO
- #155.307
- KFO FAMILY S.R.L.
- Revenue
- 978K
- Employees
- 4
- Profit
- 38.2K
- Rank RO
- #155.261
- ERICK'S HOUSE S.R.L.
- Revenue
- 979K
- Employees
- 4
- Profit
- 196K
- Rank RO
- #155.163
- GRILL S�RBU FOOD S.R.L.
- Revenue
- 972K
- Employees
- 4
- Profit
- -33.6K
- Rank RO
- #155.776
- SKI-TENIS CLUB SRL
- Revenue
- 983K
- Employees
- 4
- Profit
- -185K
- Rank RO
- #154.761
- SABRINA & MARIA S.R.L.
- Revenue
- 970K
- Employees
- 4
- Profit
- -4.6K
- Rank RO
- #156.032
- TASTE OF SUCCESS SRL
- Revenue
- 983K
- Employees
- 4
- Profit
- 332K
- Rank RO
- #154.716
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MAXIMAVA S.R.L.(current) | 487K | 4 | -109K | #155.381 |
| INTENS SAVOR S.R.L. | 990K | 4 | 447K | #154.054 |
| KAWIARNIA S.R.L. | 1.1M | 4 | 233K | #144.221 |
| BAVO PREMIER SERVICES S.R.L. | 976K | 4 | -30.9K | #155.399 |
| DORNACOR SRL | 977K | 4 | -61K | #155.307 |
| KFO FAMILY S.R.L. | 978K | 4 | 38.2K | #155.261 |
| ERICK'S HOUSE S.R.L. | 979K | 4 | 196K | #155.163 |
| GRILL S�RBU FOOD S.R.L. | 972K | 4 | -33.6K | #155.776 |
| SKI-TENIS CLUB SRL | 983K | 4 | -185K | #154.761 |
| SABRINA & MARIA S.R.L. | 970K | 4 | -4.6K | #156.032 |
| TASTE OF SUCCESS SRL | 983K | 4 | 332K | #154.716 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MAXIMAVA S.R.L.(you) | INTENS SAVOR S.R.L. | KAWIARNIA S.R.L. | BAVO PREMIER SERVICES S.R.L. | DORNACOR SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 487K | 990K | 1.1M | 976K | 977K |
| Profit | -109K | 447K | 233K | -30.9K | -61K |
| Margin | -11,2% | 45,2% | 21,3% | -3,2% | -6,2% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MAXIMAVA S.R.L.”.