Competitori și alternative la MAVEL MAR SRL
Companii similare cu MAVEL MAR SRL în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (PRAHOVA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| MAVEL MAR SRL | 1.4K | -6.9K | 1 | #701.160 | #41.286 |
| SEBRALMAR CONSTRUCT SRL | 1.4K | -4.8K | 1 | #701.349 | #41.299 |
| MAPET CONSTRUCT SRL | 1.5K | -90.8K | 1 | #700.543 | #41.253 |
| BONZII S.R.L. | 1.3K | -2.4K | 1 | #701.818 | #41.326 |
| MOBADEDAN SRL | 1.6K | -22.3K | 1 | #699.957 | #41.223 |
| COMAT TOWERS S.R.L. | 1.4K | 868 lei | 1 | #701.160 | #41.286 |
| MEP CONSTRUCT INTERNATIONAL SRL | 1.4K | -10.6K | 1 | #701.202 | #41.288 |
| SHADBLUE EXPRESS S.R.L. | 1.5K | -4.7K | 1 | #701.127 | #41.285 |
| INOVA PRIME PURPLE S.R.L. | 1.4K | -21.2K | 1 | #701.230 | #41.289 |
| APULUM INVESTMENTS SRL | 1.5K | -4.7K | 1 | #701.109 | #41.284 |
| GENIAL STAR CONSTRUCT S.R.L. | 1.5K | -31.9K | 1 | #701.105 | #41.283 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ PRAHOVA, cu venituri și angajați similari cu MAVEL MAR SRL.
- SEBRALMAR CONSTRUCT SRL · PRAHOVA · 1.4K · Rank #701.349
- MAPET CONSTRUCT SRL · PRAHOVA · 1.5K · Rank #700.543
- BONZII S.R.L. · PRAHOVA · 1.3K · Rank #701.818
- MOBADEDAN SRL · PRAHOVA · 1.6K · Rank #699.957
- COMAT TOWERS S.R.L. · IASI · 1.4K · Rank #701.160
- MEP CONSTRUCT INTERNATIONAL SRL · BUCURESTI · 1.4K · Rank #701.202
- SHADBLUE EXPRESS S.R.L. · BIHOR · 1.5K · Rank #701.127
- INOVA PRIME PURPLE S.R.L. · CLUJ · 1.4K · Rank #701.230
- APULUM INVESTMENTS SRL · ALBA · 1.5K · Rank #701.109
- GENIAL STAR CONSTRUCT S.R.L. · BACAU · 1.5K · Rank #701.105