MAVE SERV S.R.L.
Revenue
57.5K
2024
Profit
3K
2024
Employees
1
2024
Margin
5,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MAVE SERV S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 57.5K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #6.138 la cifra de afaceri, #4.710 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MAVE SERV S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 57.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #6.138 la cifra de afaceri, #4.710 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ANN ART PROD S.R.L. | 56.2K | 1 | Fabricare |
| TEXUL S.R.L. | 53.8K | 1 | Fabricare |
| DAC METAL ART S.R.L. | 53.1K | 1 | Fabricare |
| STEGARU PARTENER S.R.L. | 62.9K | 1 | Fabricare |
| AMA STEEL S.R.L. | 64.7K | 1 | Fabricare |
| HIDROCONFECTII METAL IMPEX SRL | 57.5K | 1 | Fabricare |
| WELMEC SRL | 57.5K | 1 | Fabricare |
| AGZOB ULEN S.R.L. | 57.3K | 1 | Fabricare |
| CROMET ART S.R.L. | 57.7K | 1 | Fabricare |
| FELICIAN CONSTRUC�II METALICE S.R.L. | 57.8K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 5.3%
- CA / angajat
- 57.5K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 62%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 57.5K
- Profit net
- 3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 57.5K | 3K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MAVE SERV S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MAVE SERV S.R.L.(current)
- Revenue
- 57.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #554.649
- ANN ART PROD S.R.L.
- Revenue
- 56.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -26.7K
- Rank RO
- #556.836
- TEXUL S.R.L.
- Revenue
- 53.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 717 lei
- Rank RO
- #561.020
- DAC METAL ART S.R.L.
- Revenue
- 53.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.1K
- Rank RO
- #562.187
- STEGARU PARTENER S.R.L.
- Revenue
- 62.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.9K
- Rank RO
- #545.116
- AMA STEEL S.R.L.
- Revenue
- 64.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.7K
- Rank RO
- #541.987
- HIDROCONFECTII METAL IMPEX SRL
- Revenue
- 57.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.1K
- Rank RO
- #554.631
- WELMEC SRL
- Revenue
- 57.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -76.9K
- Rank RO
- #554.560
- AGZOB ULEN S.R.L.
- Revenue
- 57.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -134K
- Rank RO
- #554.979
- CROMET ART S.R.L.
- Revenue
- 57.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #554.138
- FELICIAN CONSTRUC�II METALICE S.R.L.
- Revenue
- 57.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.7K
- Rank RO
- #554.106
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MAVE SERV S.R.L.(current) | 57.5K | 1 | 3K | #554.649 |
| ANN ART PROD S.R.L. | 56.2K | 1 | -26.7K | #556.836 |
| TEXUL S.R.L. | 53.8K | 1 | 717 lei | #561.020 |
| DAC METAL ART S.R.L. | 53.1K | 1 | 11.1K | #562.187 |
| STEGARU PARTENER S.R.L. | 62.9K | 1 | -23.9K | #545.116 |
| AMA STEEL S.R.L. | 64.7K | 1 | -13.7K | #541.987 |
| HIDROCONFECTII METAL IMPEX SRL | 57.5K | 1 | -13.1K | #554.631 |
| WELMEC SRL | 57.5K | 1 | -76.9K | #554.560 |
| AGZOB ULEN S.R.L. | 57.3K | 1 | -134K | #554.979 |
| CROMET ART S.R.L. | 57.7K | 1 | 2.2K | #554.138 |
| FELICIAN CONSTRUC�II METALICE S.R.L. | 57.8K | 1 | -25.7K | #554.106 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MAVE SERV S.R.L.(you) | ANN ART PROD S.R.L. | TEXUL S.R.L. | DAC METAL ART S.R.L. | STEGARU PARTENER S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 57.5K | 56.2K | 53.8K | 53.1K | 62.9K |
| Profit | 3K | -26.7K | 717 lei | 11.1K | -23.9K |
| Margin | 5,3% | -47,5% | 1,3% | 20,9% | -38,1% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MAVE SERV S.R.L.”.