MATNINGAR GROUP S.R.L.
Revenue
7K
2024
Profit
2.8K
2024
Employees
—
2024
Margin
40,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MATNINGAR GROUP S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în COVASNA, având o cifră de afaceri de 7K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #23.348 la cifra de afaceri, #17.856 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 40.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MATNINGAR GROUP S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în COVASNA, având o cifră de afaceri de 7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 40.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #23.348 la cifra de afaceri, #17.856 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 2.5× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| POLYPACK S.R.L. | 7.8K | 1 | Activități profesionale |
| BAURECHT DESIGN ENGINEERING S.R.L. | 7K | 1 | Activități profesionale |
| COMPAS PROIECT S.R.L. | 7K | 1 | Activități profesionale |
| CRIDAV SRL | 7K | 1 | Activități profesionale |
| BICOPI S.R.L. | 7K | 1 | Activități profesionale |
| TIMIS PARTICIPATII S.R.L. | 7K | 1 | Activități profesionale |
| RGO ETS S.R.L. | 7K | 1 | Activități profesionale |
| MANAGEMENT CERTIFICATION EXPERT S.R.L. | 6.9K | 1 | Activități profesionale |
| A.I. CONSULT COM 2004 S.R.L. | 7K | 1 | Activități profesionale |
| ARGO GEOSERVICES SRL | 7K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ COVASNA
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 40.2%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 75%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7K
- Profit net
- 2.8K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7K | 2.8K | — |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MATNINGAR GROUP S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MATNINGAR GROUP S.R.L.(current)
- Revenue
- 7K
- Employees
- 0
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #673.801
- POLYPACK S.R.L.
- Revenue
- 7.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #670.428
- BAURECHT DESIGN ENGINEERING S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 550 lei
- Rank RO
- #673.783
- COMPAS PROIECT S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 250 lei
- Rank RO
- #673.747
- CRIDAV SRL
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.9K
- Rank RO
- #673.747
- BICOPI S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.6K
- Rank RO
- #673.865
- TIMIS PARTICIPATII S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.7K
- Rank RO
- #673.709
- RGO ETS S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.5K
- Rank RO
- #673.706
- MANAGEMENT CERTIFICATION EXPERT S.R.L.
- Revenue
- 6.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.7K
- Rank RO
- #673.913
- A.I. CONSULT COM 2004 S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #673.535
- ARGO GEOSERVICES SRL
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.1K
- Rank RO
- #673.535
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MATNINGAR GROUP S.R.L.(current) | 7K | 0 | 2.8K | #673.801 |
| POLYPACK S.R.L. | 7.8K | 1 | 2K | #670.428 |
| BAURECHT DESIGN ENGINEERING S.R.L. | 7K | 1 | 550 lei | #673.783 |
| COMPAS PROIECT S.R.L. | 7K | 1 | 250 lei | #673.747 |
| CRIDAV SRL | 7K | 1 | -13.9K | #673.747 |
| BICOPI S.R.L. | 7K | 1 | 5.6K | #673.865 |
| TIMIS PARTICIPATII S.R.L. | 7K | 1 | -11.7K | #673.709 |
| RGO ETS S.R.L. | 7K | 1 | -18.5K | #673.706 |
| MANAGEMENT CERTIFICATION EXPERT S.R.L. | 6.9K | 1 | -8.7K | #673.913 |
| A.I. CONSULT COM 2004 S.R.L. | 7K | 1 | 1.4K | #673.535 |
| ARGO GEOSERVICES SRL | 7K | 1 | -1.1K | #673.535 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MATNINGAR GROUP S.R.L.(you) | POLYPACK S.R.L. | BAURECHT DESIGN ENGINEERING S.R.L. | COMPAS PROIECT S.R.L. | CRIDAV SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7K | 7.8K | 7K | 7K | 7K |
| Profit | 2.8K | 2K | 550 lei | 250 lei | -13.9K |
| Margin | 40,2% | 24,9% | 7,9% | 3,6% | -198,8% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MATNINGAR GROUP S.R.L.”.