Competitori și alternative la MARLUK & RUMBY S.R.L.
Companii similare cu MARLUK & RUMBY S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 56), același județ (MURES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| MARLUK & RUMBY S.R.L. | 683K | -128K | 3 | #192.112 | #7.543 |
| MULTIDASKO PAPU S.R.L. | 672K | 59.6K | 3 | #193.859 | #7.610 |
| SZABOYSBROTHERS S.R.L. | 704K | 1.1K | 3 | #188.702 | #7.401 |
| AMICI PER LA PIZZA S.R.L. | 711K | -126K | 3 | #187.738 | #7.363 |
| ROYAL WEDDING ROOM S.R.L.-D. | 716K | 205K | 3 | #186.972 | #7.331 |
| NUVELA FOOD S.R.L. | 648K | 69.8K | 3 | #198.008 | #7.772 |
| DANA IMPORT EXPORT S.R.L. | 629K | -6K | 3 | #201.551 | #7.889 |
| IGNAT COMPLEX SRL | 598K | -28.3K | 3 | #207.436 | #8.093 |
| ALMARIUM GUSTI S.R.L. | 683K | 40.5K | 3 | #192.098 | #7.542 |
| INK SOLUTIONS SRL | 683K | 64.1K | 3 | #192.094 | #7.541 |
| RYCONIC S.R.L. | 684K | -63.1K | 3 | #192.040 | #7.537 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 56, județ MURES, cu venituri și angajați similari cu MARLUK & RUMBY S.R.L..
- MULTIDASKO PAPU S.R.L. · MURES · 672K · Rank #193.859
- SZABOYSBROTHERS S.R.L. · MURES · 704K · Rank #188.702
- AMICI PER LA PIZZA S.R.L. · MURES · 711K · Rank #187.738
- ROYAL WEDDING ROOM S.R.L.-D. · MURES · 716K · Rank #186.972
- NUVELA FOOD S.R.L. · MURES · 648K · Rank #198.008
- DANA IMPORT EXPORT S.R.L. · MURES · 629K · Rank #201.551
- IGNAT COMPLEX SRL · MURES · 598K · Rank #207.436
- ALMARIUM GUSTI S.R.L. · HARGHITA · 683K · Rank #192.098
- INK SOLUTIONS SRL · CLUJ · 683K · Rank #192.094
- RYCONIC S.R.L. · BRASOV · 684K · Rank #192.040