MARELLIA CREATIVE S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
6.7K
2024
Employees
—
2024
Margin
42,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MARELLIA CREATIVE S.R.L. este o companie din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în BUCURESTI (date 2024). În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.768 la cifra de afaceri, #1.884 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 42.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MARELLIA CREATIVE S.R.L. este o companie din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în BUCURESTI (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 42.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.768 la cifra de afaceri, #1.884 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 13.6× față de media industriei
Industry intelligence
Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — 2024
Industry size
9.1B
RON revenue
Total companies
5.699
Total employees
57.643
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PROFESORUL TRADING S.R.L. | 15.8K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| TRA�KIN NATION SRL | 15.3K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| DEEA BABY CONF SRL | 15K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| TARA FASHION INTERNATIONAL SRL | 16.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| HUB CREATIV �I INOVATIV CHT SRL | 16.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ALPHA CREATORS SRL | 14.9K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| CONFEX INTERNATIONAL S.A. | 16.8K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| D.S. KAPRIZSTYLE SRL | 16.8K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| MAYRA CONCEPT SRL | 16.8K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ATELIER PAPIOTTE SRL | 16.9K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 14)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 42.7%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 6.7K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 6.7K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MARELLIA CREATIVE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PROFESORUL TRADING S.R.L.
- Revenue
- 15.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.8K
- Rank RO
- #644.240
- TRA�KIN NATION SRL
- Revenue
- 15.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.4K
- Rank RO
- #645.693
- DEEA BABY CONF SRL
- Revenue
- 15K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.9K
- Rank RO
- #646.806
- TARA FASHION INTERNATIONAL SRL
- Revenue
- 16.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -45.6K
- Rank RO
- #641.946
- HUB CREATIV �I INOVATIV CHT SRL
- Revenue
- 16.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -978 lei
- Rank RO
- #641.914
- ALPHA CREATORS SRL
- Revenue
- 14.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -480 lei
- Rank RO
- #647.251
- CONFEX INTERNATIONAL S.A.
- Revenue
- 16.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.9K
- Rank RO
- #641.548
- D.S. KAPRIZSTYLE SRL
- Revenue
- 16.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #641.522
- MAYRA CONCEPT SRL
- Revenue
- 16.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -242 lei
- Rank RO
- #641.475
- ATELIER PAPIOTTE SRL
- Revenue
- 16.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.6K
- Rank RO
- #641.181
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PROFESORUL TRADING S.R.L. | 15.8K | 1 | -20.8K | #644.240 |
| TRA�KIN NATION SRL | 15.3K | 1 | 6.4K | #645.693 |
| DEEA BABY CONF SRL | 15K | 1 | -2.9K | #646.806 |
| TARA FASHION INTERNATIONAL SRL | 16.6K | 1 | -45.6K | #641.946 |
| HUB CREATIV �I INOVATIV CHT SRL | 16.6K | 1 | -978 lei | #641.914 |
| ALPHA CREATORS SRL | 14.9K | 1 | -480 lei | #647.251 |
| CONFEX INTERNATIONAL S.A. | 16.8K | 1 | 9.9K | #641.548 |
| D.S. KAPRIZSTYLE SRL | 16.8K | 1 | 0 lei | #641.522 |
| MAYRA CONCEPT SRL | 16.8K | 1 | -242 lei | #641.475 |
| ATELIER PAPIOTTE SRL | 16.9K | 1 | 11.6K | #641.181 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MARELLIA CREATIVE S.R.L.(you) | PROFESORUL TRADING S.R.L. | TRA�KIN NATION SRL | DEEA BABY CONF SRL | TARA FASHION INTERNATIONAL SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 15.8K | 15.3K | 15K | 16.6K |
| Profit | 6.7K | -20.8K | 6.4K | -2.9K | -45.6K |
| Margin | 42,7% | -131,5% | 41,8% | -19,1% | -274,5% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MARELLIA CREATIVE S.R.L.”.