Competitori și alternative la MARDAR CONSTRUCT PROIECT S.R.L.
Companii similare cu MARDAR CONSTRUCT PROIECT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (NEAMT), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| MARDAR CONSTRUCT PROIECT S.R.L. | 1.8M | 449K | 9 | #102.699 | #7.893 |
| CUL CONSTRUCT SRL | 2M | 991K | 9 | #96.961 | #7.473 |
| H & A GREEN DESIGN COMPANY SRL | 1.7M | 153K | 9 | #109.488 | #8.399 |
| EDIL TRUST 2005 SRL | 2M | 18.1K | 9 | #95.936 | #7.412 |
| CAELUM EST S.R.L. | 2M | 522K | 9 | #93.844 | #7.257 |
| CATALINOIU CONSTRUCT S.R.L. | 1.8M | 533K | 9 | #102.540 | #7.883 |
| COSTENIUC CONSTRUCT S.R.L. | 1.8M | 87K | 9 | #102.865 | #7.906 |
| MK & GE CONSTRUCT 2020 S.R.L. | 1.8M | 22.3K | 9 | #103.298 | #7.933 |
| CLAUDIU RO�CA CONSTRUCT S.R.L. | 1.8M | 362K | 9 | #101.976 | #7.840 |
| LEFTER CONSTRUCT SRL | 1.8M | 13.4K | 9 | #103.766 | #7.959 |
| ZO-LAR PREST SRL | 1.8M | 484 lei | 9 | #101.271 | #7.786 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ NEAMT, cu venituri și angajați similari cu MARDAR CONSTRUCT PROIECT S.R.L..
- CUL CONSTRUCT SRL · NEAMT · 2M · Rank #96.961
- H & A GREEN DESIGN COMPANY SRL · NEAMT · 1.7M · Rank #109.488
- EDIL TRUST 2005 SRL · NEAMT · 2M · Rank #95.936
- CAELUM EST S.R.L. · NEAMT · 2M · Rank #93.844
- CATALINOIU CONSTRUCT S.R.L. · VALCEA · 1.8M · Rank #102.540
- COSTENIUC CONSTRUCT S.R.L. · MARAMURES · 1.8M · Rank #102.865
- MK & GE CONSTRUCT 2020 S.R.L. · ARAD · 1.8M · Rank #103.298
- CLAUDIU RO�CA CONSTRUCT S.R.L. · MARAMURES · 1.8M · Rank #101.976
- LEFTER CONSTRUCT SRL · VRANCEA · 1.8M · Rank #103.766
- ZO-LAR PREST SRL · TIMIS · 1.8M · Rank #101.271