MARCO LENROK PRODCOM S.R.L.
Revenue
767K
2024
Profit
532K
2024
Employees
4
2024
Margin
68,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MARCO LENROK PRODCOM S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 767K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #6.988 la cifra de afaceri, #1.356 la profit, #6.085 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 68.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MARCO LENROK PRODCOM S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 767K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 68.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #6.988 la cifra de afaceri, #1.356 la profit, #6.085 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 10.3× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TROPIK BAR S.R.L. | 701K | 4 | Alimentație și servicii |
| CUORE COFFEE SHOP S.R.L. | 681K | 4 | Alimentație și servicii |
| TRATTORIA APOLLO S.R.L. | 780K | 4 | Alimentație și servicii |
| HUSSI INVEST S.R.L. | 779K | 4 | Alimentație și servicii |
| SIXTEEN FIFTY CLUB S.R.L. | 782K | 4 | Alimentație și servicii |
| TEDS TIMISOARA S.R.L. | 783K | 4 | Alimentație și servicii |
| INAMAR BOGDAN S.R.L. | 783K | 4 | Alimentație și servicii |
| EXTREM BODEGA S.R.L. | 783K | 4 | Alimentație și servicii |
| MIC MAR PIN SRL | 776K | 4 | Alimentație și servicii |
| CREPES DU MONDE S.R.L. | 776K | 4 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TELEORMAN
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 68.2%
- CA / angajat
- 195K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 20%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 767K
- Profit net
- 532K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 767K | 532K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MARCO LENROK PRODCOM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MARCO LENROK PRODCOM S.R.L.(current)
- Revenue
- 767K
- Employees
- 4
- Profit
- 532K
- Rank RO
- #177.756
- TROPIK BAR S.R.L.
- Revenue
- 701K
- Employees
- 4
- Profit
- 4.2K
- Rank RO
- #189.119
- CUORE COFFEE SHOP S.R.L.
- Revenue
- 681K
- Employees
- 4
- Profit
- 66.1K
- Rank RO
- #192.440
- TRATTORIA APOLLO S.R.L.
- Revenue
- 780K
- Employees
- 4
- Profit
- 12K
- Rank RO
- #177.786
- HUSSI INVEST S.R.L.
- Revenue
- 779K
- Employees
- 4
- Profit
- 45K
- Rank RO
- #177.928
- SIXTEEN FIFTY CLUB S.R.L.
- Revenue
- 782K
- Employees
- 4
- Profit
- 29.9K
- Rank RO
- #177.534
- TEDS TIMISOARA S.R.L.
- Revenue
- 783K
- Employees
- 4
- Profit
- -123K
- Rank RO
- #177.423
- INAMAR BOGDAN S.R.L.
- Revenue
- 783K
- Employees
- 4
- Profit
- 288K
- Rank RO
- #177.394
- EXTREM BODEGA S.R.L.
- Revenue
- 783K
- Employees
- 4
- Profit
- 138K
- Rank RO
- #177.371
- MIC MAR PIN SRL
- Revenue
- 776K
- Employees
- 4
- Profit
- 391 lei
- Rank RO
- #178.275
- CREPES DU MONDE S.R.L.
- Revenue
- 776K
- Employees
- 4
- Profit
- -5.6K
- Rank RO
- #178.305
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MARCO LENROK PRODCOM S.R.L.(current) | 767K | 4 | 532K | #177.756 |
| TROPIK BAR S.R.L. | 701K | 4 | 4.2K | #189.119 |
| CUORE COFFEE SHOP S.R.L. | 681K | 4 | 66.1K | #192.440 |
| TRATTORIA APOLLO S.R.L. | 780K | 4 | 12K | #177.786 |
| HUSSI INVEST S.R.L. | 779K | 4 | 45K | #177.928 |
| SIXTEEN FIFTY CLUB S.R.L. | 782K | 4 | 29.9K | #177.534 |
| TEDS TIMISOARA S.R.L. | 783K | 4 | -123K | #177.423 |
| INAMAR BOGDAN S.R.L. | 783K | 4 | 288K | #177.394 |
| EXTREM BODEGA S.R.L. | 783K | 4 | 138K | #177.371 |
| MIC MAR PIN SRL | 776K | 4 | 391 lei | #178.275 |
| CREPES DU MONDE S.R.L. | 776K | 4 | -5.6K | #178.305 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MARCO LENROK PRODCOM S.R.L.(you) | TROPIK BAR S.R.L. | CUORE COFFEE SHOP S.R.L. | TRATTORIA APOLLO S.R.L. | HUSSI INVEST S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 767K | 701K | 681K | 780K | 779K |
| Profit | 532K | 4.2K | 66.1K | 12K | 45K |
| Margin | 68,2% | 0,6% | 9,7% | 1,5% | 5,8% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MARCO LENROK PRODCOM S.R.L.”.