MARAMI CRAFT DESIGN S.R.L.
Revenue
27.9K
2024
Profit
-48.9K
2024
Employees
1
2024
Margin
-175,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MARAMI CRAFT DESIGN S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 27.9K lei (date 2024). În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.472 la cifra de afaceri, #4.900 la profit, #2.031 la număr angajați din 5.699 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MARAMI CRAFT DESIGN S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 27.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -175.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.472 la cifra de afaceri, #4.900 la profit, #2.031 la număr angajați din 5.699 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -55.7× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — 2024
Industry size
9.1B
RON revenue
Total companies
5.699
Total employees
57.643
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DAVID BUSINESS CENTER S.R.L. | 28.3K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| CUMVREITU MEDIA S.R.L. | 27.5K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ALL SERVICES RAFLOBUILD SRL | 27.4K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| CROYAL FABRIC S.R.L. | 30.2K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| MIRELY STIL SRL | 31.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| L'ARTE SU MISSURA S.R.L. | 24.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ARMARIO S.R.L. | 31.9K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| COMER� PRIN SUD SRL | 32.2K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| EEACONF TEX ANDRE S.R.L. | 27.7K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| CROITORIA MODART S.R.L. | 28.1K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 14)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -175.3%
- CA / angajat
- 27.9K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 68%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 27.9K
- Profit net
- -48.9K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 27.9K | -48.9K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MARAMI CRAFT DESIGN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MARAMI CRAFT DESIGN S.R.L.(current)
- Revenue
- 27.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -48.9K
- Rank RO
- #612.712
- DAVID BUSINESS CENTER S.R.L.
- Revenue
- 28.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.2K
- Rank RO
- #611.933
- CUMVREITU MEDIA S.R.L.
- Revenue
- 27.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -27.7K
- Rank RO
- #613.791
- ALL SERVICES RAFLOBUILD SRL
- Revenue
- 27.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.8K
- Rank RO
- #613.852
- CROYAL FABRIC S.R.L.
- Revenue
- 30.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.3K
- Rank RO
- #607.382
- MIRELY STIL SRL
- Revenue
- 31.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.8K
- Rank RO
- #604.534
- L'ARTE SU MISSURA S.R.L.
- Revenue
- 24.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.8K
- Rank RO
- #620.729
- ARMARIO S.R.L.
- Revenue
- 31.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.2K
- Rank RO
- #603.759
- COMER� PRIN SUD SRL
- Revenue
- 32.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.6K
- Rank RO
- #603.173
- EEACONF TEX ANDRE S.R.L.
- Revenue
- 27.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.4K
- Rank RO
- #613.195
- CROITORIA MODART S.R.L.
- Revenue
- 28.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.1K
- Rank RO
- #612.194
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MARAMI CRAFT DESIGN S.R.L.(current) | 27.9K | 1 | -48.9K | #612.712 |
| DAVID BUSINESS CENTER S.R.L. | 28.3K | 1 | -25.2K | #611.933 |
| CUMVREITU MEDIA S.R.L. | 27.5K | 1 | -27.7K | #613.791 |
| ALL SERVICES RAFLOBUILD SRL | 27.4K | 1 | -2.8K | #613.852 |
| CROYAL FABRIC S.R.L. | 30.2K | 1 | -8.3K | #607.382 |
| MIRELY STIL SRL | 31.6K | 1 | -23.8K | #604.534 |
| L'ARTE SU MISSURA S.R.L. | 24.6K | 1 | -21.8K | #620.729 |
| ARMARIO S.R.L. | 31.9K | 1 | -3.2K | #603.759 |
| COMER� PRIN SUD SRL | 32.2K | 1 | 15.6K | #603.173 |
| EEACONF TEX ANDRE S.R.L. | 27.7K | 1 | 13.4K | #613.195 |
| CROITORIA MODART S.R.L. | 28.1K | 1 | -20.1K | #612.194 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MARAMI CRAFT DESIGN S.R.L.(you) | DAVID BUSINESS CENTER S.R.L. | CUMVREITU MEDIA S.R.L. | ALL SERVICES RAFLOBUILD SRL | CROYAL FABRIC S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 27.9K | 28.3K | 27.5K | 27.4K | 30.2K |
| Profit | -48.9K | -25.2K | -27.7K | -2.8K | -8.3K |
| Margin | -175,3% | -89,2% | -100,9% | -10,3% | -27,6% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MARAMI CRAFT DESIGN S.R.L.”.