MAR PHARMA VETERINARY SRL

CUI 14610424·Imobiliare·Constanta·Founded 2024

Revenue

422K

2024

Profit

287K

2024

Employees

1

2024

Margin

68,0%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

MAR PHARMA VETERINARY SRL este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 422K lei (date 2024). În industria de Imobiliare (România), compania este #7.155 la cifra de afaceri, #3.725 la profit, #4.681 la număr angajați din 32.685 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 68.0%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
MAR PHARMA VETERINARY SRL este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 422K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 68.0%.
Poziție în industrie
În industria de Imobiliare (România), compania este #7.155 la cifra de afaceri, #3.725 la profit, #4.681 la număr angajați din 32.685 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Imobiliare (CAEN 68) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#7.155 din 32.685 companii

Top 21.9%

Vezi clasamentul

După profit

#3.725 din 32.685 companii

Top 11.4%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#4.681 din 32.685 companii

Top 14.3%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
14.5%
Angajați medie
1

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri422K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.4× față de media industriei

Marjă profit68.0% vs medie industrie 14.5%

Compania este 4.7× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 1

Compania este 0.8× față de media industriei

Industry intelligence

Imobiliare (CAEN 68) — 2024

Industry size

36.4B

RON revenue

Total companies

32.685

Total employees

43.080

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
CONSENS COMPANY SRL424K1Imobiliare
DOBROGEA EVAL SRL418K1Imobiliare
PESC�RU�UL VESEL S.R.L.428K1Imobiliare
ZECOM S.R.L.428K1Imobiliare
RECREATION HOUSE SERVICES SRL431K1Imobiliare
FANTASY-MODE LOGISTICS SRL412K1Imobiliare
ABC TOP ESTATE S.R.L.411K1Imobiliare
IMOB RENT S.R.L.442K1Imobiliare
MARCOSTAR CONSTRUCT STIL S.A.402K1Imobiliare
ENI-NAR INTERNATIONAL S.R.L.399K1Imobiliare

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
68.0%
CA / angajat
422K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 28%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    422K
    Profit net
    287K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la MAR PHARMA VETERINARY SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricMAR PHARMA VETERINARY SRL(you)CONSENS COMPANY SRLDOBROGEA EVAL SRLPESC�RU�UL VESEL S.R.L.ZECOM S.R.L.
Revenue
422K
424K
418K
428K
428K
Profit
287K
134K
84.5K
213K
138K
Margin
68,0%
31,6%
20,2%
49,7%
32,1%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “MAR PHARMA VETERINARY SRL”.