MANNKO SUPPORT SRL
Revenue
389K
2024
Profit
29.3K
2024
Employees
—
2024
Margin
7,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MANNKO SUPPORT SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 389K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #10.028 la cifra de afaceri, #7.613 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MANNKO SUPPORT SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 389K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #10.028 la cifra de afaceri, #7.613 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| OZON FLOWERS S.R.L. | 388K | 1 | Alimentație și servicii |
| BAPOCOS S.R.L. | 388K | 1 | Alimentație și servicii |
| LABORATORUL MARE S.R.L. | 392K | 1 | Alimentație și servicii |
| GTI FOOD INVEST S.R.L. | 394K | 1 | Alimentație și servicii |
| BOLD EVENTS & BOOKING SRL | 394K | 1 | Alimentație și servicii |
| FIVE SECONDS COFFEE S.R.L. | 396K | 1 | Alimentație și servicii |
| NATURAL FOOD CATERING S.R.L. | 381K | 1 | Alimentație și servicii |
| MAJESTIC IMPEX S.R.L. | 380K | 1 | Alimentație și servicii |
| BUSINESS SOFT INVESTMENT SRL | 379K | 1 | Alimentație și servicii |
| SHANDY BISTRO & RESTAURANT SRL | 400K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 7.5%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 29%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 389K
- Profit net
- 29.3K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 389K | 29.3K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MANNKO SUPPORT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MANNKO SUPPORT SRL(current)
- Revenue
- 389K
- Employees
- 0
- Profit
- 29.3K
- Rank RO
- #261.646
- OZON FLOWERS S.R.L.
- Revenue
- 388K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.8K
- Rank RO
- #262.107
- BAPOCOS S.R.L.
- Revenue
- 388K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.8K
- Rank RO
- #262.143
- LABORATORUL MARE S.R.L.
- Revenue
- 392K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.7K
- Rank RO
- #260.816
- GTI FOOD INVEST S.R.L.
- Revenue
- 394K
- Employees
- 1
- Profit
- 387K
- Rank RO
- #260.185
- BOLD EVENTS & BOOKING SRL
- Revenue
- 394K
- Employees
- 1
- Profit
- -2K
- Rank RO
- #260.116
- FIVE SECONDS COFFEE S.R.L.
- Revenue
- 396K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.2K
- Rank RO
- #259.465
- NATURAL FOOD CATERING S.R.L.
- Revenue
- 381K
- Employees
- 1
- Profit
- 16.1K
- Rank RO
- #264.559
- MAJESTIC IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 380K
- Employees
- 1
- Profit
- 55.3K
- Rank RO
- #264.833
- BUSINESS SOFT INVESTMENT SRL
- Revenue
- 379K
- Employees
- 1
- Profit
- -24.2K
- Rank RO
- #265.022
- SHANDY BISTRO & RESTAURANT SRL
- Revenue
- 400K
- Employees
- 1
- Profit
- 20.3K
- Rank RO
- #258.147
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MANNKO SUPPORT SRL(current) | 389K | 0 | 29.3K | #261.646 |
| OZON FLOWERS S.R.L. | 388K | 1 | 5.8K | #262.107 |
| BAPOCOS S.R.L. | 388K | 1 | 13.8K | #262.143 |
| LABORATORUL MARE S.R.L. | 392K | 1 | -20.7K | #260.816 |
| GTI FOOD INVEST S.R.L. | 394K | 1 | 387K | #260.185 |
| BOLD EVENTS & BOOKING SRL | 394K | 1 | -2K | #260.116 |
| FIVE SECONDS COFFEE S.R.L. | 396K | 1 | 21.2K | #259.465 |
| NATURAL FOOD CATERING S.R.L. | 381K | 1 | 16.1K | #264.559 |
| MAJESTIC IMPEX S.R.L. | 380K | 1 | 55.3K | #264.833 |
| BUSINESS SOFT INVESTMENT SRL | 379K | 1 | -24.2K | #265.022 |
| SHANDY BISTRO & RESTAURANT SRL | 400K | 1 | 20.3K | #258.147 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MANNKO SUPPORT SRL(you) | OZON FLOWERS S.R.L. | BAPOCOS S.R.L. | LABORATORUL MARE S.R.L. | GTI FOOD INVEST S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 389K | 388K | 388K | 392K | 394K |
| Profit | 29.3K | 5.8K | 13.8K | -20.7K | 387K |
| Margin | 7,5% | 1,5% | 3,6% | -5,3% | 98,3% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MANNKO SUPPORT SRL”.