MAL CO SRL
Revenue
1.3M
2024
Profit
27.3K
2024
Employees
4
2024
Margin
2,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MAL CO SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 1.3M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #4.711 la cifra de afaceri, #8.439 la profit, #3.660 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MAL CO SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 1.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #4.711 la cifra de afaceri, #8.439 la profit, #3.660 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AUTO-MOTO-VELO S.R.L. | 1.3M | 4 | Comerț en-gros |
| SNOWFOX TIRE CENTER S.R.L. | 1.2M | 4 | Comerț en-gros |
| EXCLUSIV MOTORS SRL | 1.3M | 4 | Comerț en-gros |
| AUTO PYSCHY SERV S.R.L. | 1.3M | 4 | Comerț en-gros |
| PRESIDENT-STAR B & M S.R.L. | 1.3M | 4 | Comerț en-gros |
| RAAN AUTO SOFT COMMAND S.R.L. | 1.3M | 4 | Comerț en-gros |
| COMAR SUK� S.R.L. | 1.3M | 4 | Comerț en-gros |
| AUTO SIM DISTRIBUTION SRL | 1.3M | 4 | Comerț en-gros |
| AD ABSOLUT SERVICES SRL | 1.3M | 4 | Comerț en-gros |
| SOFT SERVICES PARTS S.R.L. | 1.3M | 4 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.1%
- CA / angajat
- 332K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 14%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.3M
- Profit net
- 27.3K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.3M | 27.3K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MAL CO SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MAL CO SRL(current)
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 27.3K
- Rank RO
- #126.700
- AUTO-MOTO-VELO S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- -51.6K
- Rank RO
- #128.198
- SNOWFOX TIRE CENTER S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- -75.1K
- Rank RO
- #136.217
- EXCLUSIV MOTORS SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 147K
- Rank RO
- #126.076
- AUTO PYSCHY SERV S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 41.9K
- Rank RO
- #127.494
- PRESIDENT-STAR B & M S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 59.4K
- Rank RO
- #125.863
- RAAN AUTO SOFT COMMAND S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- -104K
- Rank RO
- #125.700
- COMAR SUK� S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- -7K
- Rank RO
- #127.717
- AUTO SIM DISTRIBUTION SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 17.8K
- Rank RO
- #127.740
- AD ABSOLUT SERVICES SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 265K
- Rank RO
- #127.891
- SOFT SERVICES PARTS S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 88.8K
- Rank RO
- #125.434
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MAL CO SRL(current) | 1.3M | 4 | 27.3K | #126.700 |
| AUTO-MOTO-VELO S.R.L. | 1.3M | 4 | -51.6K | #128.198 |
| SNOWFOX TIRE CENTER S.R.L. | 1.2M | 4 | -75.1K | #136.217 |
| EXCLUSIV MOTORS SRL | 1.3M | 4 | 147K | #126.076 |
| AUTO PYSCHY SERV S.R.L. | 1.3M | 4 | 41.9K | #127.494 |
| PRESIDENT-STAR B & M S.R.L. | 1.3M | 4 | 59.4K | #125.863 |
| RAAN AUTO SOFT COMMAND S.R.L. | 1.3M | 4 | -104K | #125.700 |
| COMAR SUK� S.R.L. | 1.3M | 4 | -7K | #127.717 |
| AUTO SIM DISTRIBUTION SRL | 1.3M | 4 | 17.8K | #127.740 |
| AD ABSOLUT SERVICES SRL | 1.3M | 4 | 265K | #127.891 |
| SOFT SERVICES PARTS S.R.L. | 1.3M | 4 | 88.8K | #125.434 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MAL CO SRL(you) | AUTO-MOTO-VELO S.R.L. | SNOWFOX TIRE CENTER S.R.L. | EXCLUSIV MOTORS SRL | AUTO PYSCHY SERV S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.3M | 1.3M | 1.2M | 1.3M | 1.3M |
| Profit | 27.3K | -51.6K | -75.1K | 147K | 41.9K |
| Margin | 2,1% | -4,0% | -6,3% | 11,0% | 3,2% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MAL CO SRL”.