MAHA HOLDING S.R.L.

CUI 16213595·Reparații bunuri personale·Bucuresti·Founded 2024

Revenue

20.8K

2024

Profit

14.7K

2024

Employees

2024

Margin

70,7%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

MAHA HOLDING S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații bunuri personale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 20.8K lei (date 2024). În industria de Reparații bunuri personale (România), compania este #3.393 la cifra de afaceri, #1.754 la profit, #2.937 la număr angajați din 4.768 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 70.7%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
MAHA HOLDING S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații bunuri personale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 20.8K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 70.7%.
Poziție în industrie
În industria de Reparații bunuri personale (România), compania este #3.393 la cifra de afaceri, #1.754 la profit, #2.937 la număr angajați din 4.768 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Reparații bunuri personale (CAEN 95) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#3.393 din 4.768 companii

Top 71.1%

Vezi clasamentul

După profit

#1.754 din 4.768 companii

Top 36.8%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.937 din 4.768 companii

Top 61.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
511K lei
Marjă medie
12.1%
Angajați medie
2

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri20.8K lei vs medie industrie 511K lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit70.7% vs medie industrie 12.1%

Compania este 5.8× față de media industriei

Industry intelligence

Reparații bunuri personale (CAEN 95) — 2024

Industry size

2.4B

RON revenue

Total companies

4.768

Total employees

7.438

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
GLOBO SERV '93 S.R.L.20.8K1Reparații bunuri personale
SIM GENERAL REPAIR S.R.L.20.8K1Reparații bunuri personale
TECHNO SERVICE AUTO S.R.L.20.8K1Reparații bunuri personale
TECHNOCOPY S.R.L.21.1K1Reparații bunuri personale
PASCARIU DESIGN S.R.L.20.5K1Reparații bunuri personale
RETU� LA DOU� M�INI DIBACE S.R.L.21.2K1Reparații bunuri personale
EUCRIS IMPEX SRL21.2K1Reparații bunuri personale
ALEXIA BIROTIC SERVICE S.R.L.21.4K1Reparații bunuri personale
ELMA COPY S.R.L.21.4K1Reparații bunuri personale
ANI ART DESIGN SRL21.6K1Reparații bunuri personale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
70.7%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 70%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    20.8K
    Profit net
    14.7K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la MAHA HOLDING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricMAHA HOLDING S.R.L.(you)GLOBO SERV '93 S.R.L.SIM GENERAL REPAIR S.R.L.TECHNO SERVICE AUTO S.R.L.TECHNOCOPY S.R.L.
Revenue
20.8K
20.8K
20.8K
20.8K
21.1K
Profit
14.7K
13.7K
1.4K
-5.1K
12.9K
Margin
70,7%
66,1%
6,9%
-24,3%
61,3%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “MAHA HOLDING S.R.L.”.