MADSAN CONS S.R.L.
Revenue
151K
2024
Profit
-67.9K
2024
Employees
2
2024
Margin
-44,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
MADSAN CONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 151K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #27.275 la cifra de afaceri, #49.844 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- MADSAN CONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 151K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -44.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #27.275 la cifra de afaceri, #49.844 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -4.6× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LUKACS BM CONSTRUCT S.R.L. | 152K | 2 | Construcții |
| MFC MOZ CONSTRUCT SRL | 152K | 2 | Construcții |
| CRISDAY CORTIME S.R.L. | 151K | 2 | Construcții |
| CARLAGIULIA TRANSPORT SRL | 153K | 2 | Construcții |
| REMIEN PROFI CONSTRUCT S.R.L. | 149K | 2 | Construcții |
| GYULAI CONSTRUCT SRL | 148K | 2 | Construcții |
| CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L. | 156K | 2 | Construcții |
| KRISTOF & AKOS CONSTRUC�II S.R.L. | 147K | 2 | Construcții |
| DAGADO INDEPENDENT PROSPER S.R.L. | 147K | 2 | Construcții |
| KOZYND PRO CONSTRUCT S.R.L. | 147K | 2 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -44.8%
- CA / angajat
- 75.9K
- Scor risc (0–100)
- 72
- Percentil piață (CA)
- Top 48%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 151K
- Profit net
- -67.9K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 151K | -67.9K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la MADSAN CONS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MADSAN CONS S.R.L.(current)
- Revenue
- 151K
- Employees
- 2
- Profit
- -67.9K
- Rank RO
- #431.621
- LUKACS BM CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 152K
- Employees
- 2
- Profit
- 52K
- Rank RO
- #431.110
- MFC MOZ CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 152K
- Employees
- 2
- Profit
- 44.3K
- Rank RO
- #431.023
- CRISDAY CORTIME S.R.L.
- Revenue
- 151K
- Employees
- 2
- Profit
- 15.5K
- Rank RO
- #432.646
- CARLAGIULIA TRANSPORT SRL
- Revenue
- 153K
- Employees
- 2
- Profit
- -98.2K
- Rank RO
- #430.291
- REMIEN PROFI CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 149K
- Employees
- 2
- Profit
- 20.9K
- Rank RO
- #434.653
- GYULAI CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 148K
- Employees
- 2
- Profit
- -22K
- Rank RO
- #435.853
- CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 156K
- Employees
- 2
- Profit
- 36.2K
- Rank RO
- #427.412
- KRISTOF & AKOS CONSTRUC�II S.R.L.
- Revenue
- 147K
- Employees
- 2
- Profit
- 5.1K
- Rank RO
- #436.212
- DAGADO INDEPENDENT PROSPER S.R.L.
- Revenue
- 147K
- Employees
- 2
- Profit
- -49.3K
- Rank RO
- #436.280
- KOZYND PRO CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 147K
- Employees
- 2
- Profit
- -8K
- Rank RO
- #436.718
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MADSAN CONS S.R.L.(current) | 151K | 2 | -67.9K | #431.621 |
| LUKACS BM CONSTRUCT S.R.L. | 152K | 2 | 52K | #431.110 |
| MFC MOZ CONSTRUCT SRL | 152K | 2 | 44.3K | #431.023 |
| CRISDAY CORTIME S.R.L. | 151K | 2 | 15.5K | #432.646 |
| CARLAGIULIA TRANSPORT SRL | 153K | 2 | -98.2K | #430.291 |
| REMIEN PROFI CONSTRUCT S.R.L. | 149K | 2 | 20.9K | #434.653 |
| GYULAI CONSTRUCT SRL | 148K | 2 | -22K | #435.853 |
| CSABA FETIB CONSTRUCT S.R.L. | 156K | 2 | 36.2K | #427.412 |
| KRISTOF & AKOS CONSTRUC�II S.R.L. | 147K | 2 | 5.1K | #436.212 |
| DAGADO INDEPENDENT PROSPER S.R.L. | 147K | 2 | -49.3K | #436.280 |
| KOZYND PRO CONSTRUCT S.R.L. | 147K | 2 | -8K | #436.718 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | MADSAN CONS S.R.L.(you) | LUKACS BM CONSTRUCT S.R.L. | MFC MOZ CONSTRUCT SRL | CRISDAY CORTIME S.R.L. | CARLAGIULIA TRANSPORT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 151K | 152K | 152K | 151K | 153K |
| Profit | -67.9K | 52K | 44.3K | 15.5K | -98.2K |
| Margin | -44,8% | 34,1% | 29,1% | 10,3% | -64,1% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “MADSAN CONS S.R.L.”.