Competitori și alternative la MADERA ART SRL
Companii similare cu MADERA ART SRL în România: aceeași industrie (CAEN 42), același județ (CONSTANTA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| MADERA ART SRL | 2.2M | -780K | 28 | #86.846 | #1.419 |
| CLAUDAN STRUCTURES S.R.L. | 2M | 120K | 27 | #94.152 | #1.506 |
| HIDROTEHNICA PROIECT S.R.L. | 2.1M | -1.4M | 25 | #93.359 | #1.495 |
| RAMIVA PAXGSM SRL | 1.8M | -160K | 32 | #104.338 | #1.611 |
| ANCONS TECH INSTAL S.R.L. | 2.7M | 191K | 27 | #73.348 | #1.276 |
| MEDRANO SRL | 2.6M | 64.4K | 22 | #76.424 | #1.309 |
| INANOVA ROMANIA S.R.L. | 2.1M | -904K | 24 | #92.120 | #1.482 |
| ALTAVIA CANTIERI SRL | 2.4M | 234K | 24 | #80.769 | #1.359 |
| CLAUDAN TRUSTCONS S.R.L. | 3M | 100K | 27 | #69.352 | #1.229 |
| ARTCONS S.R.L. | 2.2M | -240K | 21 | #89.941 | #1.454 |
| SALBLOC S.R.L. | 2.2M | 104K | 20 | #87.575 | #1.423 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 42, județ CONSTANTA, cu venituri și angajați similari cu MADERA ART SRL.
- CLAUDAN STRUCTURES S.R.L. · HUNEDOARA · 2M · Rank #94.152
- HIDROTEHNICA PROIECT S.R.L. · GALATI · 2.1M · Rank #93.359
- RAMIVA PAXGSM SRL · CONSTANTA · 1.8M · Rank #104.338
- ANCONS TECH INSTAL S.R.L. · PRAHOVA · 2.7M · Rank #73.348
- MEDRANO SRL · CONSTANTA · 2.6M · Rank #76.424
- INANOVA ROMANIA S.R.L. · CLUJ · 2.1M · Rank #92.120
- ALTAVIA CANTIERI SRL · SIBIU · 2.4M · Rank #80.769
- CLAUDAN TRUSTCONS S.R.L. · ALBA · 3M · Rank #69.352
- ARTCONS S.R.L. · GALATI · 2.2M · Rank #89.941
- SALBLOC S.R.L. · BACAU · 2.2M · Rank #87.575