Competitori și alternative la MACOFIL SA
Companii similare cu MACOFIL SA în România: aceeași industrie (CAEN 23), același județ (GORJ), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| MACOFIL SA | 92.3M | 15.5M | 188 | #3.433 | #47 |
| ZMC TRADING SRL | 80.2M | 6.3M | 174 | #3.988 | #54 |
| ADN PREFABRICATE S.R.L. | 77.8M | 7.2M | 173 | #4.116 | #55 |
| SEMMELROCK S.R.L. | 112M | -5.8M | 165 | #2.862 | #42 |
| COMPREST UTIL SRL | 114M | 31M | 168 | #2.787 | #40 |
| HENKEL ROMANIA OPERATIONS SRL | 91.7M | 11.5M | 301 | #3.516 | #49 |
| CLASS BETON AGREGATE S.R.L. | 73.6M | 6.9M | 147 | #4.319 | #56 |
| DURAZIV SRL | 155M | 10.9M | 178 | #2.011 | #30 |
| PATRU MAINI CARPATIA SRL | 95.4M | 22.2M | 106 | #3.374 | #46 |
| TRAVERTEC S.R.L. | 129M | 29.3M | 145 | #2.461 | #37 |
| FIROS SA | 90.4M | 5.6M | 93 | #3.563 | #50 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 23, județ GORJ, cu venituri și angajați similari cu MACOFIL SA.
- ZMC TRADING SRL · CALARASI · 80.2M · Rank #3.988
- ADN PREFABRICATE S.R.L. · IASI · 77.8M · Rank #4.116
- SEMMELROCK S.R.L. · GIURGIU · 112M · Rank #2.862
- COMPREST UTIL SRL · CONSTANTA · 114M · Rank #2.787
- HENKEL ROMANIA OPERATIONS SRL · BUCURESTI · 91.7M · Rank #3.516
- CLASS BETON AGREGATE S.R.L. · PRAHOVA · 73.6M · Rank #4.319
- DURAZIV SRL · ILFOV · 155M · Rank #2.011
- PATRU MAINI CARPATIA SRL · PRAHOVA · 95.4M · Rank #3.374
- TRAVERTEC S.R.L. · BUZAU · 129M · Rank #2.461
- FIROS SA · BUCURESTI · 90.4M · Rank #3.563