M�D�VIC EDILMANOLE S.R.L.
Revenue
848K
2024
Profit
588K
2024
Employees
2
2024
Margin
69,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
M�D�VIC EDILMANOLE S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 848K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #12.789 la cifra de afaceri, #4.437 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 69.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- M�D�VIC EDILMANOLE S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 848K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 69.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #12.789 la cifra de afaceri, #4.437 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 7.1× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CNZ -ROCIS CONS SRL | 846K | 2 | Construcții |
| YLARITRIF SRL | 869K | 2 | Construcții |
| T.C.M-NORD SRL | 848K | 2 | Construcții |
| NG & DT TRANSPORT SRL | 849K | 2 | Construcții |
| HIRAM - TIM CONSTRUCT SRL | 847K | 2 | Construcții |
| BMM IDEAL PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. | 849K | 2 | Construcții |
| �APE ALBU COSMIN S.R.L. | 849K | 2 | Construcții |
| BASCONCEPT ENGINEERING S.R.L. | 976K | 2 | Construcții |
| COSTY&GYGY BUILD CENTER S.R.L. | 846K | 2 | Construcții |
| WWJ STAR CONSTRUCT S.R.L. | 846K | 2 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VRANCEA
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 69.3%
- CA / angajat
- 424K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 19%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 848K
- Profit net
- 588K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 848K | 588K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la M�D�VIC EDILMANOLE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- M�D�VIC EDILMANOLE S.R.L.(current)
- Revenue
- 848K
- Employees
- 2
- Profit
- 588K
- Rank RO
- #169.277
- CNZ -ROCIS CONS SRL
- Revenue
- 846K
- Employees
- 2
- Profit
- 14.2K
- Rank RO
- #169.530
- YLARITRIF SRL
- Revenue
- 869K
- Employees
- 2
- Profit
- 31.6K
- Rank RO
- #166.722
- T.C.M-NORD SRL
- Revenue
- 848K
- Employees
- 2
- Profit
- 247K
- Rank RO
- #169.223
- NG & DT TRANSPORT SRL
- Revenue
- 849K
- Employees
- 2
- Profit
- 353K
- Rank RO
- #169.202
- HIRAM - TIM CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 847K
- Employees
- 2
- Profit
- 262K
- Rank RO
- #169.365
- BMM IDEAL PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 849K
- Employees
- 2
- Profit
- 404K
- Rank RO
- #169.178
- �APE ALBU COSMIN S.R.L.
- Revenue
- 849K
- Employees
- 2
- Profit
- 376K
- Rank RO
- #169.159
- BASCONCEPT ENGINEERING S.R.L.
- Revenue
- 976K
- Employees
- 2
- Profit
- 330K
- Rank RO
- #155.463
- COSTY&GYGY BUILD CENTER S.R.L.
- Revenue
- 846K
- Employees
- 2
- Profit
- 494K
- Rank RO
- #169.476
- WWJ STAR CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 846K
- Employees
- 2
- Profit
- 59.9K
- Rank RO
- #169.559
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| M�D�VIC EDILMANOLE S.R.L.(current) | 848K | 2 | 588K | #169.277 |
| CNZ -ROCIS CONS SRL | 846K | 2 | 14.2K | #169.530 |
| YLARITRIF SRL | 869K | 2 | 31.6K | #166.722 |
| T.C.M-NORD SRL | 848K | 2 | 247K | #169.223 |
| NG & DT TRANSPORT SRL | 849K | 2 | 353K | #169.202 |
| HIRAM - TIM CONSTRUCT SRL | 847K | 2 | 262K | #169.365 |
| BMM IDEAL PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. | 849K | 2 | 404K | #169.178 |
| �APE ALBU COSMIN S.R.L. | 849K | 2 | 376K | #169.159 |
| BASCONCEPT ENGINEERING S.R.L. | 976K | 2 | 330K | #155.463 |
| COSTY&GYGY BUILD CENTER S.R.L. | 846K | 2 | 494K | #169.476 |
| WWJ STAR CONSTRUCT S.R.L. | 846K | 2 | 59.9K | #169.559 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | M�D�VIC EDILMANOLE S.R.L.(you) | CNZ -ROCIS CONS SRL | YLARITRIF SRL | T.C.M-NORD SRL | NG & DT TRANSPORT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 848K | 846K | 869K | 848K | 849K |
| Profit | 588K | 14.2K | 31.6K | 247K | 353K |
| Margin | 69,3% | 1,7% | 3,6% | 29,2% | 41,7% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “M�D�VIC EDILMANOLE S.R.L.”.